REKLAMA

5 labiausiai svaigintis mėgstantys Zodiako ženklai, kuriems gresia didžiausias pavojus

REKLAMA

Tikriausiai visi pastebėjome, kad vieni žmonės mėgsta išgerti ir linksmintis labiau už kitus. Kai kurie net būna neatsparūs alkoholiui. Astrologai tikina, kad ir tai priklauso nuo Zodiako ženklo.

Kurie Zodiako ženklai labiausiai mėgsta išgerti ir yra neatspariausi alkoholinei priklausomybei pagal horoskopą?

Vakarėlis

5-oji vieta: ŠAULYS

Šaulys – kompanijos žmogus, lengvai pasiduodantis kvietimams pasilinksminti. Jam trūksta vidinės „STOP“ kontrolės, todėl jis gali gerti iki iškritimo. Įdomiausia tai, kad jis pasižymi stipria sveikata, todėl jo mėgavimasis spiritiniais gėrimai retai baigiasi rimtomis ligomis. Jis geria nelabai dažnai, tačiau dideliais kiekiais.

REKLAMA

Alkoholis

4-oji vieta: SVARSTYKLĖS

Svarstyklės mėgsta gerti vienos. Šio ženklo atstovai – uždari žmonės. Jie dažnai kenčia nuo depresijos ir mato vienintelę išeitį iš šios situacijos – alkoholinį užsimiršimą. Svarstyklės dėl savo problemų paprastai kaltina išorinius veiksnius ir kitus žmones. Tokia gyvenimo pozicija verčia jas jaustis įsižeidusiomis ant viso pasaulio. Joms tai būna rimtas pretekstas griebtis taurelės. Svarstyklės nepasigeria viešumoje, bet paleidžia vadžias, kai būna vienos.

Alkoholis

3-oji vieta: JAUTIS

Jaučiui dažnai būna sunku atsisakyti alkoholinių gėrimų. Jis įeina į labiausiai geriančių Zodiako ženklų trejetuką. Jaučiui paprasčiausiai patinka svaigintis alkoholiu ir linksmai leisti laiką su gera kompanija. Jis nemato tokiame elgesyje nieko bloga, tik nesupranta, kad pagal jo charakterį ir vidines savybes jam apskritai gerti nederėtų.

Alkoholis

2-oji vieta: VĖŽYS

Vėžiai dažniausiai piktnaudžiauja alkoholiu jaunystėje. Vėžys iš prigimties yra maksimalistas, todėl jis nemoka gerti saikingai. Jaunystėje jis dažnai prisigeria ir pridaro kvailysčių, dėl kurių paskui jaučia gėdą iki savo dienų pabaigos. Jeigu Vėžys neišauga iš to „ pašėlusio jaunatviško“ amžiaus, tai subrendęs ima gerti dažniau ir net gali tapti alkoholiku. Beje, šio Zodiako ženklo alkoholikai bene geriausiai pasiduoda gydymui ir gali atsisakyti alkoholio visam laikui.

Alkoholis

1-oji vieta: DVYNIAI

Dvyniai be galo mėgsta bendravimą, smagias kompanijas, Jie visada turi daug draugų. Jie negali atsisakyti išgerti su kompanija. Jiems patinka būti dėmesio centre, o alkoholis jiems puikiai padeda šiuo atžvilgiu. Dvyniai dažnai kenčia nuo alkoholinės priklausomybės, bet paprastai jie stengiasi to nepripažinti. Todėl Dvyniams reikėtų pirmiesiems išmokti griežtai kontroliuoti save ir jausti saiką svaiginantis alkoholiniais gėrimais.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA