REKLAMA

Kur šiemet sutiks savo meilę Zodiako ženklai?

REKLAMA

Daug kas ieško savo gyvenimo meilės, tik niekas nežino, kur ją galėtų sutikti. O astrologai gali padėti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas – labai judri asmenybė, kuriai nepažįstama ramybė. Jo darbas ir poilsis turi būti susiję su judėjimu, todėl didelė tikimybė, kad savo antrąją pusę jis sutiks kur nors keliaudamas užsienyje ar kitame mieste, kur jį nublokš darbiniai reikalai. Jam svarbiausia nesigėdyti ir pačiam pasistengti susipažinti su patikusiu asmeniu, kas šio ženklo atstovams nebūna sunku.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Jautis garsėja kaip namisėda, vadinasi, yra tikimybė, kad savo likimą sutiks namuose – per internetą arba susipažinę su vienu iš vakarėlio svečių. Šio ženklo atstovai gali susitikti su savo antrąja puse kur nors tylioje ,jaukioje vietoje , pavyzdžiui, parke, mažoje kavinėje ar bibliotekoje.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Smalsus Dvynių protas nuolat verčia juos ieškoti naujų žinių ir vystytis, kad galėtų geriau realizuoti save. Šio Zodiako ženklo atstovai daug mokosi, lanko įvairius kursus, todėl savo gyvenimo meilę dažniausiai sutinka universitete ar švietimo renginiuose. Juk tai labai patogu – sutikti panašių polinkių žmogų, sukurti šeimą ir vystytis kartu, palaikant vienam kitą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys – tikras estetas ir grožio vertintojas, todėl jam savo meilės reikia ieškoti tokiose vietose, kurios susijusios su menu, pavyzdžiui, parodose, premjerose, koncertuose. Be to, Vėžys mėgsta gamtą, todėl jis gali sutikti sau porą vaizdingo ežero pakrantėje. Daug šio ženklo atstovų pasirenka pedagogo profesiją ir gali ieškoti savo meilės darbe, tarp kolegų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas labai mėgsta ir sugeba bendrauti. Jį visada supa žmonės. Jam patinka iškylos ir triukšmingi vakarėliai, kur malonioje aplinkoje lengvai užmezgamos naujos pažintys. Šio ženklo atstovai paprastai susipažįsta su savo antrąja puse kompanijoje, naktiniame klube, renginiuose ar svečiuose pas draugus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė – darboholikė, kuri nuolat būna kuo nors užsiėmusi. Svarbiausia jos gyvenimo pažintis gali įvykti darbe. Šio ženklo atstovai sugeba įsimylėti kolegę ar savo viršininką. Rytais ir vakarais Mergelė dažnai sportuoja, bėgioja, važinėja dviračiu, treniruojasi klube ar tiesiog išeina pasivaikščioti. Ten ji gali sutikti tokį pat sportuojantį simpatišką priešingos lyties asmenį.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Estetės Svarstyklės dažniausiai sutinka savo išrinktąjį gamtos prieglobstyje, kur jos mėgaujasi grožiu ir ramybe. Jos mėgsta vaikščioti į teatrą, kiną, koncertus, kur fojė gali sutikti būsimą savo gyvenimo draugą. Laisvu laiku Svarstyklės nevengia išeiti vienumoje pasivaikščioti miesto gatvėmis, kur joms pasitaiko visokių netikėtumų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Nepaprastai patrauklūs skorpionai gali sutikti savo likimą bet kur: nuo triukšmingo vakarėlio iki nuobodžios degalinės. Jie moka bendrauti ir sugeba lengvai užmegzti bei palaikyti kalbą bet kokia tema. Jie gali susipažinti sporto klube, kelionėje į užsienį, vakarėlyje, kavinėje ar tiesiog gatvėje. Susikęs savo likimą Skorpionas jau nepaleis jo.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA