REKLAMA

Japoniškas gydymo metodas – paprasčiausias kelias į sveikatą

REKLAMA

Japonai laikomi ilgaamžiais. Tokios sveikatos norėtų dauguma kitų šalių gyventojų.

Šis japonų naudojamas gydymosi metodas nuo įvairių ligų yra labai senas ir populiarus. Ir ne tik tarp paprastų žmonių. Japonijos medicinos asociacija patvirtino gydymosi vandeniu, kurio pirmiausia griebiasi sunegalavę šalies gyventojai, efektyvumą. Jis padeda nuo galvos skausmo, bronchito, širdies problemų, skrandžio ligų ir kai kurių kitų susirgimų.

Japoniškas gydymosi vandeniu metodas

Pagal šį metodą, ryte tik atsikėlus, dar prieš dantų valymą reikia išgerti keturias stiklines (po 200 ml) vandens.

Išsivalius dantis negalima nieko gerti ir valgyti 45 minutes.

REKLAMA

Po 45 minučių jau galima valgyti pusryčius ar gerti bet ką.

Tie, kurie nepajėgia rytais išgerti 4 stiklinių vandens, gali pardėti nuo mažesnio kiekio ir palaipsniui jį didinti iki keturių stiklinių.

Kodėl reikia gerti vandenį rytais?

Po miego žmonių kraujas būna tirščiausias, todėl būtinai reikia gerti vandenį nevalgius. Jeigu žmogus pradeda dieną nuo sumuštinių ir kavos, tai kraujas dar labiau sutirštėja nes organizmas naudoja vandenį virškinimui.

Kava ir arbata yra skysčių ištraukiantys gėrimai. Tai reiškia, kad per inkstus bus pašalinta daugiau vandens, nei išgėrėte. Dėl to žmonės susiduria su nuolatiniu vandens trūkumu, kraujo apytakos, žarnyno ir kitomis problemomis. Todėl patartina gerti vandenį prieš valgį, kad užtikrintumėte gerą virškinimą. Po valgio nuo vandens geriau susilaikyti.

Vanduo iš tuščio skrandžio išeina per 5–10 minučių. Organizmas gali gaminti virškinimo sultis, netirštindamas kraujo.

Vanduo su citrina – privalumas

Citrina stiprina imuninę sistemą, nes turi daug vitamino C ir kalio. Ji stimuliuoja nervų sistemą, kraujo apytaką , kontroliuoja kraujo spaudimą, palaiko tinkamą organizmo šarmų ir rūgščių pusiausvyrą, gerina virškinimą ir medžiagų apykaitą.

Rytinio gydymosi vandeniu trukmė nuo kai atskirų ligų:

Nuo aukšto kraujo spaudimo – 30 dienų.

Nuo gastrito – 10 dienų.

Nuo diabeto – 30 dienų.

Nuo vidurių užkietėjimo – 10 dienų.

Sergantys artritu turėtų gydytis vandeniu 3 dienas pirmąją savaitę, o paskui – kasdien.

Ši japoniška metodika neturi šalutinio poveikio, tačiau gydymosi pradžioje gali padažnėti šlapinimasis. Jeigu gydotės nuo senų lėtinių ligų, šią praktiką galima paversti savo nuolatiniu įpročiu.

Svarbi pastaba

Kinai ir japonai valgydami geria karštą arbatą, o ne šaltą vandenį. Mat šalti gėrimai sulėtina maisto įsisavinimą. Juo jų riebalai sustingsta, todėl maistą geriausia užsigerti šiltais gėrimais.

Šaltinis: My-fly.ru

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA