REKLAMA

Savaitės horoskopas (vasario 4–10 d.)

REKLAMA

Šią savaitę netrūks rūpesčių ir streso, todėl patartina vengti konfliktų, stengtis nesinervinti ir neatidėlioti jokių darbų neribotam laikui. Kitaip per rūpesčius ir darbus nebeliks vietos džiaugsmams.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę turėsite daug neatidėliojamų darbų, o nuotaikos, deja, bus visai ne darbinės. Juk pavasaris už lango.. Kažkokiam sumanymui įgyvendinti Jūsų žinių nepakaks, todėl gali prireikti draugų ar kolegų patarimų ir palaikymo. Savaitės pabaiga palanki spręsti šeimos ir namų ūkio problemas.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Sėkminga ir kūrybinga savaitė. Jau savaitės pradžioje būsite labai aktyvūs ir su entuziazmu imsitės naujų darbų. Itin seksis turintiems savo verslą ar vykdantiems viešą veiklą. Taip pat dabar tinkamas laikas permainoms ir svarbių sprendimų priėmimui. Savaitgalio planus gali sujaukti romantiška pažintis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę seksis sprendžiant svarbius klausimus. Apskritai šios savaitės susitikimai, derybos ar susitarimai gali ilgai būti naudingi. Antroje savaitės pusėje tinkamas laikas eiti į svečius ar juos priimti savo namuose. Nieko nedarykite per jėgą, tik tai, kas išeina savaime. Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti, stengsitės atnaujinti santykius ar užmegzti naujas pažintis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Energijos netrūks, tačiau svarbiausia šią savaitę nepatekti į konfliktines, nemalonias situacijas. Net su priešais pasistenkite susitarti taikiai. Antroje savaitės pusėje gali kilti sunkumų bendraujant su vadovybe ar vyresniais šeimos nariais. Savaitės tikslus padės pasiekti ramybė ir geranoriškumas.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę mažiau mąstykite ir nervinkitės, verčiau atsipalaiduokite ir pasiduokite gyvenimo tėkmei: ji nuneš ten, kur reikia. Tai geras laikas dalykiniams susitikimams ar sutartims. Antroje savaitės pusėje būkite tolerantiškesni išgirstai kritikai, kolegų ar artimųjų nuomonei. Atkreipkite dėmesį į aplinkinių patarimus dėl jūsų darbo ar sveikatos. Savaitgalį geriau nesileiskite į kalbas su nepažįstamais žmonėmis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jeigu šią savaitę tektų spręsti ginčą, neskubėkite daryti išvadų, pirmiausia išklausykite abi puses. Apskritai bendraudami stenkitės neprarasti objektyvumo. Taip pat būkite atidesni megzdami ryšius, kartais žmonės daugiau kalba negu daro. Šiuo laikotarpiu puikiai seksis kūryba, su informacijos paieška ar bendravimu susiję darbai. Savaitgalį venkite triukšmingų pramogų, geriau tegul jis būna ramus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę verta palaikyti aštrų liežuvį už dantų. Įsiplieskę ginčai tik sutrikdys darbą ir pasiekti norimą rezultatą taps kur kas sunkiau. Antroje savaitės pusėje atsipalaiduosite, „įjungsite poilsio režimą“, galvoje gali suktis meilės reikalai. Jeigu atostogaujate, tai puiku. Tačiau dirbančioms svarstyklėms vertėtų susiimti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Dalį Skorpionų gali kamuoti finansinės problemos, arba problemos susijusios su skolomis, mokesčiais. Papildomos išlaidos gali būti susijusios su vaikais. Šiuo metu nevertėtų švaistyti pinigų pramogoms ar nebūtiniems pirkiniams. Taip pat atsisakysite nereikalingų ryšių, ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA