REKLAMA

Meilės šventės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

„Ekstrasensų mūšio“ nugalėtojas astrologas Chajalas Alekperovas sudarė 2019 metų Meilės dienos horoskopą 12-ai Zodiako ženklų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio ženklo atstovams žvaigždės suteiks dvasinės harmonijos. Todėl jie sugebės užbaigti konfliktus su savo partneriu ir pasiekti kompromiso net labiausiai ginčytinais klausimais. Mylimas žmogus pradžiugins maloniu siurprizu.

O vienišoms širdims reikia atrodyti itin gerai, nes jau ne už kalnų svarbiausia jų gyvenime pažintis.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šeimą sukūrusio Jaučio aistra sutuoktiniui įsižiebs su nauja jėga. Didelė tikimybė, jog partneris dės daug pastangų, kad galėtų tinkamai atsakyti mylimam žmogui į sveikinimus.

Vienišoms širdims neverta pasiduoti liūdesiui. Stenkitės išeiti į viešumą –jūsų laukia maloni pažintis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams, kurie jau surado savo antrąją pusę, verta atsisakyti triukšmingų šventimų ir vietų, kur būna daug žmonių. Ir geriau vengti didelių kompanijų. Šiuo metu jūs turite šansų geriau suprasti vienas kitą ir perkelti santykius į aukštesnį lygį. Romantiška vakarienė dviese – geriausias pasirinkimas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Susituokusiems darbštiems vėžiams, nepaisant jų didelio užimtumo darbe, verta šią dieną skirti daugiau dėmesio antrajai pusei.

Vienišam Vėžiui patartina būti atsargesniam su pažintimis šią dieną – per didelė nusivylimų tikimybė.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto įkyrumas ir noras būti visų įvykių centre Valentino dieną gali tapti šaukštu deguto medaus statinei. Neverta iš anksto stengtis atspėti, kokį siurprizą ruošia partneris – tai gali jį įžeisti. Paleiskite situaciją ir mėgaukitės kiekviena šventės akimirka.

Laisvam Liūtui verta atižiau pasižvalgyti po savo aplinką. Galbūt kolegos dėmesys, kurį laikote draugišku, yra subtili užuomina.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jūsų romantiška nuotaika labai nustebins partnerį ir įžiebs stiprią austrą. Todėl neslopinkite savo polėkių. Veikiausiai Mergelės laukia malonūs siurprizai, kurie nulems santykių permainas.

Vienišai Mergelei neverta atmesti spontaniško kvietimo į pasimatymą. Yra tikimybė, kad šią dieną ji gali pradėti naują laimingą meilės istoriją.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Ši diena suteiks puikią galimybę atvirai pabendrauti su mylimu žmogumi ir aptarti visus ramybės neduodančius klausimus. Partneris ne tik supras, bet ir palaikys.

Vienišoms Svarstyklėms nepatartina liūdėti iš nevilties ar sutikti dalyvauti nedominančiuose vakarėliuose. Kur kas geresnė alternatyva bus išpažinti meilę sau – nueiti į grožio saloną, SPA ar praleisti vakarą su įdomia knyga. Prisiminkite, kad permainos pasibels į jūsų gyvenimą tik tada, kai pakeisite požiūrį į save.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui santykiuose gali trūkti romantikos ir aistros. Bet Valentino dieną neverta kelti pretenzijų dėl to savo antrajai pusei. Pats laikas imtis iniciatyvos ir leisti į netikėtą romantišką išvyką ar kelionę. Partneris būtinai palaikys jūsų idėją.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA