REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Pirmas 2019 metų pavasario mėnuo bus neramus ir kupinas įvairiausių netikėtumų, ne visada malonių. Kai kurie Zodiako ženklai gali patirti finansinių sunkumų. Dažnai kils nesusipratimų bendraujant su kitais žmonėmis. Bus labai svarbu kontroliuoti savo emocijas bei žodžius. Taip pat nepatartina vaikytis per daug lengvo ir didelio pelno – bus galima nesunkiai prarasti viską.

Kovo mėnesį teks stengtis iš visų jėgų išsilaikyti ant bangos, todėl dauguma Zodiako ženklų turės sunkiai ir atkakliai dirbti, o tai galės neigiamai paveikti šeimos narių santykius. Gali tekti net rinktis karjerą arba artimuosius.

Meilės sferoje trūks romantikos. Užmegzti naujus santykius bus galima per komunikabilumą , kalbos santūrumą ir taktą. O išlaikyti partnerį šalia savęs pavyks tiems, kurie pasižymi lengvu charakteriu ir turi puikų humoro jausmą.

Kovo mėnesį patartina susimąstyti apie savo mitybą. Mėgėjams sočiai pavalgyti rekomenduojama pereiti prie sveikesnio raciono, o tie, kurie, laikosi dietų, turėtų paįvairinti savo mitybą. Priešingu atveju ir vieni, ir kiti susidurs su sveikatos problemomis. Puikus metas pradėti sportuoti, vaikščioti į treniruotes, baseiną.

AvinasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

Avinui 2019 metų kovas bus kupinas romantiškų išgyvenimų: antroji pusė duos pretekstą pavydui. Šeimą turintiems šio ženklo atstovams daug džiaugsmo suteiks vaikai ir naminiai augintiniai. Darbe netrūks intrigų, kurios neigiamai atsilieps santykiams su viršininkais ir kolegomis.

Nestabili finansinė padėtis mėnesio pradžioje paskatins Aviną ieškoti naujų pajamų šaltinių, kurių jis greit suras. Kai kurie šio ženklo atstovai net atsisakys savo seno darbo ir pasiners į naują sritį. Jiems reikės būti atsargesniems su pinigais, kurių geriau be būtino reikalo neleisti, nes priešakyje laukia sunkus metas. Galima kelionė į užsienį ir sėkmė tarptautiniame versle.

Avinui reikėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Kovo mėnesį jo imuninė sistema bus silpna. Menki negalavimai, jeigu į juos nekreips dėmesio, gali virsti rimtais.

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

2019 metų pavasarį Jaučiui prasidės įtemptas periodas. Iš pradžių jis pyksis ir konfliktuos su aplinkiniais. Didelė tikimybė, kad nutrūks seni ilgalaikiai draugiški santykiai. Jaučiui sunkiai seksis suderinti visuomenines ir privačias pareigas, bet nugalės šeima.

Jaučiui kils nemalonumų darbe, tačiau kai kurie kolegos padės su jomis susidoroti. Jeigu jam teks išvykti į kelionę, reikia būti itin atsargiam, saugoti dokumentus ir pinigus – didelė tikimybė juos prarasti.

Kovo mėnesį galimos naujos pažintys su įdomiais žmonėmis, kurie padarys teigiamą įtaką Jaučiui. Jis susirūpins savo sveikata, atsisakys kai kurių žalingų įpročių, ims daugiau sportuoti. Tai palankiai paveiks Jaučio emocinę ir fizinę būseną. Pradings agresija ir nepasitenkinimas savimi.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Pirmą 2019 metų pavasario mėnesį Dvyniams reikia rasti laiko savo šeimai, dažniau aplankyti tėvus ar bent paskambinti jiems, daugiau bendrauti su vaikais, nes kaip tik dabar atsiras galimybė sukurti gražų pozityvų ryšį su jais.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA