REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Kovo mėnesį patartina padaryti vieną kitą nedidelį siurprizą savo antrajai pusei, ypač jeigu paskutiniuoju metu dažnai kildavo nesutarimų.

Neverta apleisti darbo, kur nusimato didelės permainos. Jeigu Dvyniai laiku atsirasti tinkamoje vietoje, tai gali net užimti vadovaujantį postą, apie kurį seniai svajojo. Tai teigiamai paveiks jų pajamas ir savijautą.

Atsiras galimybė leistis į kelionę, kur Dvyniai susipažins su įdomiais ir įtakingais žmonėmis. Šie nauji pažįstami paskatins juos pradėti savo verslą, kuris vėliau duos dideles pajamas.

VėžysVĖŽYS

(06 22–07 22)

REKLAMA

Kartu su žiema praeis ir kai kurie nemalonumai, kurie buvo atsiliepę Vėžio sveikatai. 2019 metų kovo mėnesį jis pajus nepaprastą energijos antplūdį. Vėžys imsis sudėtingo projekto, kurį lengvai įveiks. Tuo nustebins kolegas ir viršininkus bei pajus stipresnį pasitikėjimą savo jėgomis.

Vadovas už tokius laimėjimus sumanys paskatinti Vėžį ir paskirs jam premiją, už kurią pastarasis galės įgyvendinti savo seną svajonę arba pradžiuginti savo antrąją pusę.

Meilės fronte pavasario pradžioje Vėžiui seksis puikiai. Vienišas Vėžys sutiks savo naują meilę, o susituokusio santykiai pagerės iki idealių.

Yra didelė tikimybė, kad kai kurios dailiosios lyties atstovės sužinos apie naują savo padėtį ir dėl to labai apsidžiaugs.

Gimusiems po Vėžio ženklu seksis ne tik meilėje, darbe ir finansinėje srityje, bert ir draugystės atžvilgiu. Senas vaikystės draugas padarys malonų siurprizą, kuris pakeis Vėžio gyvenimą į gerąją pusę.

LiūtasLIŪTAS

(07 23–08 23)

2019 metų kovas Liūtui bus išėjimo į visuomenę laikas: dažni vakarėliai, draugiški susitikimai, verslo pietūs ir oficialūs renginiai. Tai bus gera proga ir naujiems santykiams – dalykiniams bei romantiniams – užmegzti.

Deja, Liūto socialinis aktyvumas gali nemaloniai pakenkti santykiams su šeimos nariais. Antroji pusė ir kiti namiškiai ims kelti pretenzijas, kurios nepatiks Liūtui, tačiau jam teks nusileisti. Todėl mėnesio pabaigoje jis ims atsisakinėti viešų renginių dėl šeimos ir namų ramybės. Šeimoje vėl įsiviešpataus taika ir supratimas.

Finansinėje srityje Liūtas neturės jokių problemų, tačiau su viena sąlyga – jeigu jis pradės racionaliau leisti savo pinigus. O sveikata gali pašlyti. Liūtui patartina apsilankyti pas stomatologą ir vartoti daugiau vitaminingų maisto produktų.

MergelėMERGELĖ

(08 24–09 23)

Pavasarį mergelės gyvenimas smarkiai pasikeis. Kovo pradžioje galimas darbų sąstingis, bet mėnesio viduryje jau atsiras daug perspektyvių projektų. Mergelei teks verstis per galvą, tačiau tai teigiamai paveiks jos produktyvumą ir nuotaiką. Ji leisis į varžybas dėl pelno ir trauks visą kolektyvą, tai nulems įmonės sėkmę ir klestėjimą.

Asmeniniuose santykiuose gali kilti tam tikrų nesusipratimų dėl per didelio Mergelės užimtumo. Tačiau šeimos nariai, pamatę jos rezultatus, nusiramins ir ims žiūrėti atlaidžiau.

Mergelei patartina atkreipti dėmesį į savo sveikatą, patikrinti, ar gerai funkcionuoja inkstai, ar netinsta galūnės. Jeigu pastebėtų sutrikimus, patartina kreiptis į specialistus ir išsitirti sveikatą.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA