REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

SvarstyklėsSVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

2019 metų kovo mėnesį Svarstyklės daug laiko ir energijos skirs savo buičiai. Palankus metas nekilnojamam turtui įsigyti, remontui, interjero atnaujinimui ar namų gražinimui. Šie buitiniai rūpesčiai bus malonūs savo namus mėgstančioms Svarstyklėms.

Buitiniai rūpesčiai taip įtrauks Svarstykles, kad jos nepastebės kylančių audrų darbe. Samdomi darbuotojai, kurie neatsakingi už kitus, patirs nedidelių nemalonumų, o užimantys vadovaujantį postą sukels pavaldinių nepasitenkinimą ir konfliktus. Į pagalbą Svarstyklėms ateis ištikimi draugai, turintys įtakingų ryšių visuomenėje.

Nepaisant visų tų nemalonumų darbe, Svarstyklės kovo mėnesį nepatirs finansinių sunkumų. Jų pajamos bus reguliarios, kai kurios net padidės.

REKLAMA

Kovo mėnesį Svarstyklėms patartina ypač saugoti savo nervų sistemą.

SkorpionasSKORPIONAS

(10 24–11 22)

2019 metų kovo mėnesį Skorpionui kils nenumaldomas troškimas viską mesti, atsijungti nuo rūpesčių ir pailsėti. Todėl jam verta pasiimti atostogas ir išvažiuoti arba savaitgalį užsidaryti namuose, išjungti telefonus, kompiuterį, kad niekas netrukdytų ir patinginiauti, nieko neveikiant. Pailsėjęs jis įgaus naujų jėgų ir entuziastingai kibs į darbus, kuriuos įveiks lengvai ir greitai, pelnydamas vadovų pagarbą ir pripažinimą.

Kovo mėnuo bus palankus naujoms dalykinėms pažintims. Kai kurie šio ženklo atstovai net pasinaudos įtakingais ryšiais ir pradės savo verslą. Vieniši skorpionai turės šansų susirasti sau porą, o susituokę pagaliau tinkamai įvertins savo antrąją pusę ir suvoks, kad ją reikia branginti.

Skorpionui patartina užsiimti sportu, kad atsikratytų per žiemą prisiaugintų papildomų kilogramų. Svarbu nepersistengti atliekant kardiopratimus, nes širdį šį mėnesį reikėtų patausoti.

ŠaulysŠAULYS

(11 23–12 21)

2019 metų kovas Šauliui bus produktyvus ir palankus metas. Jis galės pagaliau įgyvendinti tuos planus, kuriuos taip ilgai atidėliojo. Šaulys lengvai susidoros su sudėtingais projektais, kurių anksčiau nesisekė užbaigti. Karjeros šuolis šiame etape nenumatomas, tačiau yra tikimybė, kad jis sugebės sureguliuoti santykius su įtakingais asmenimis, kas vėliau labai palankiai paveiks jo visuomeninę padėtį.

Pirmąjį pavasario mėnesį Šaulys gali susidurti su kai kuriomis pinginėmis problemomis, gali tekti įlįsti į skolas, tačiau labai greitai, padedamas draugų ir artimųjų, jis išsikapstys iš skolų ir stabilizuos savo finansinę padėtį.

Užtat meilės fronte vienišam Šauliui seksis puikiai. Visą kovą jis negalės atsiginti gerbėjų, o mėnesio pabaigoje jau bus užmezgęs audringą romaną. Šeimą sukūrusio Šauklio santykiai su antrąja puse bus taikūs ir ramūs.

Kovo mėnesį gali paaštrėti senos lėtinės ligos, todėl nereikėtų atidėlioti vizito pas šeimos gydytoją.

OžiaragisOŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pirmą 2019-ųjų pavasario mėnesį Ožiaragis pradės nuo santykių aiškinimosi. Jeigu namie visi šeimos nariai ramiai reaguos į neteisingus kaltinimus, tai darbe gali kilti rimtų problemų. Jam net ims grėsti pavojus būti atleistam iš darbo.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA