REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Tokio šio Zodiako ženklo atstovų elgesio priežastis bus nuovargis, netikrumas dėl rytdienos, nes pavasario pradžioje jie susidurs su finansiniais sunkumais. Ieškoti išeities teks vienumoje. Žinoma, Ožiaragis ką nors sugalvos, kad neįklimptų į skolas, tačiau tam jis išeikvos daug jėgų ir energijos.

Išsprendęs problemas, jis šiek tiek atsipalaiduos.

Šio ženklo atstovai kovo mėnesį turės progą įvertinti pastarojo meto situaciją ir išsiaiškinti, kas yra jų tikras draugas, o kas tik apsimetėlis ar paprasčiausiais pažįstamas.

Vienišam Ožiaragiui gali įsižiebti aistringi jausmai senam priešingos lyties draugui, kurie peraugs į rimtus ilgalaikius santykius.

VandenisVANDENIS

REKLAMA

(01 21–02 19)

2019 metų kovo mėnesį šio ženklo atstovai gali susidurti su finansiniais sunkumais. Nepaisant viso taupumo, jie vis tiek nesugebės įtilpti į suplanuotą biudžetą. Jiems gali tekti net skolintis pinigų. Priežastis bus – brangus pirkinys, kuris vėliau pasirodys nenaudingas.

Meilės fronte taip pat bus ne viskas paprasta. Iš vienos pusės Vandenis bus apsuptas daugybės gerbėjų, iš kitos – tarp jų nebus nė vieno verto dėmesio šio Zodiako ženklo požiūriu. Ypač kritiškos ir reiklios savo kavalieriams bus dailiosios lyties atstovės.

Užtat šeimą sukūręs Vandenis galės mėgautis visiška santykių idile. Jo antroji pusė bus patenkinta ir laiminga, vaikai – klusnūs ir sveiki, o kiti artimieji ir giminaičiai nieko nestokos ir nieko neprašys, todėl jis galės atsipalaiduoti ir patirti malonumą bendraudamas su šeima.

Kovo mėnesį gali netikėtai pablogėti Vandenio savijauta. Priežastis bus vitaminų trūkumas ir nuovargis. Pasitaisyti sveikatą jis galės pasirūpindamas subalansuota mityba ir visaverčiu miegu.

ŽuvysŽUVYS

(02 20–03 20)

Pirmą 2019 metų pavasario mėnesį Žuvys nuspręs įvertinti savo padėtį ir suvesti sąskaitas, tačiau rezultatai jų nepradžiugins. Jos suvoks, kad darbe padarė daug klaidų, kurias reikia skubiai taisyti, kitaip tai gali neigiamai atsiliepti jų santykiams su vadovais ir kolegomis. Teks gerokai pasistengti, kad įrodytų savo profesionalumą. Žuvys ims atidžiau vykdyti savo užduotis, dažnai užtruks darbe iki vėlumos, teks kontroliuoti save ir bendradarbius, daug bendrauti su partneriais ir oriai ištverti ne visada malonius pokalbius.

Žuvų finansinė padėtis kovo mėnesį bus nestabili, teks susiveržti diržus ir apriboti savo kasdienes išlaidas. Meilės fronte vyraus ramybė, tačiau pasitaikys ir džiaugsmingų momentų. Susituokusios Žuvys galės pasikliauti savo antrąja puse, kuri palaikys jas ir moraliai, ir materialiai. O tos, kurios dar nesurado savo poros, gaus vieną šansą ją sutikti.

Kovo mėnesį Žuvims patartina kontroliuoti savo kraujo spaudimą. Jeigu jis ims svyruoti, tai bus ženklas, kad reikėtų apsilankyti pas šeimos gydytoją.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA