REKLAMA

Pavasarinis horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Pavasarį, kai bunda gamta ir užsidaro Zodiako ratas (Žuvys perduoda estafetę Avinui, kuris pradeda ciklą iš naujo), su mumis vyksta magiški dalykai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pavasarį Avino aktyvumas pasiekia metų piką. Jam tuo metu rūpi ne „drugeliai pilve“. Jis siekia įgyvendinti beprotiškas idėjas, kurios gimsta jo galvoje. Kad galėtų viską įgyvendinti kuo skubiai, Avinui patartina užsirašinėti visas idėjas į ryškiai raudonos arba oranžinės spalvos bloknotą – ugniniai atspalviai duos impulsą joms realizuoti.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Pavasarį Jaučio mintys sukasi apie meilę. Tačiau nesitikėkite, kad jis prisipažintų pats. Galvoje jis kurs įvairius romantiškus scenarijus, bet tikriausiai neišdrįs realizuoti jų gyvenime. Pavasaris Jautį pavers drovuoliu, kuris dūsauja dėl mylimo žmogaus, bet kai tas pasirodo, apsimeta, kad jam nerūpi. Kad įgautų nors kiek drąsos pavasarį, Jaučiui reikia nešioti papuošalą su avantiurinu arba šio akmens talismaną.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai įpratę skuosti per gyvenimą šviesos greičiu, bet šį pavasarį jie net pranoks save, tarytum bijotų, kad nieko nesuspės. Pavasaris suteiks jiems daug naujų pažinčių, kurias jie skubės įtraukti į savo draugų ratą. Kad šiame sąraše neatsirastų klastingų apgavikų ir intrigantų, Dvyniams patartina įsitaisyti talismaną, vaizduojantį gyvatę. Šis išminties simbolis mokys juos įžvelgti tikruosius aplinkinių žmonių motyvus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pavasaris Vėžiui paprastai suteikia emocinės pusiausvyros, kurio jam taip trūksta. Iš daugybės troškimų ir idėjų jis sugebės atrinkti svarbiausias, kuriems ir skirs savo energiją. Stulbinančių rezultatų jis galės pasiekti pradėjęs naują projektą tomis dienomis, kai bus jaunas mėnulis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pavasarį Liūtas sukaups daugiau ugninės energijos. Šiuo periodu bus galima pastebėti padidėjusį jo dosnumą. Suktiems žmonėms, žinantiems apie Liūto geraširdiškumą ir suprantantiems, kaip jam sunku atsisakyti padėti, nieko nereikš palikti jį be skatiko kišenėje. Vienintelė išeitis Liūtui – kiekvieną prašymą gerai išnagrinėti ir pačiam saugotis mėgstančių piktnaudžiauti jo gerumu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pavasario atėjimas Mergelei bus panašus į kontrastinį dušą, po kurio magišku būdu pradingsta pasyvumas ir inertiškumas. Deja, neretai jų vietą užima savigrauža ir savikritika. „Kodėl aš taip ilgai šiandien miegojau?“ Taip dūsaus nusiminusi Mergelė. Tai bus ženklas, kad jai reikia skubiai imtis permainų. Pradėti derėtų nuo smulkmenų: pakeisti kambario interjerą, pakabinti ant sienos naują paveikslą, perstatyti baldus. Nuo to Mergelė gaus naujos energijos.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės pavasarį bus nusiteikusios padaryti jausmų „reviziją“. Jos ims reikalauti aplinkinių meilės, ištikimybės ir pagarbos įrodymų. Ypač kentės antroji pusė, kuri bus priversta nuolat atsakinėti į tą patį klausimą; „Kaip stipriai tu mane myli?“. Kad liautųsi abejoti artimų žmonių jausmų nuoširdumu, joms reikia įsitaisyti vazonėlį su pelargonija ar begonija. Šie kambarinės gėlės padės nusiraminti.

REKLAMA