REKLAMA

Savaitės horoskopas (kovo 4–10 d.)

REKLAMA

Šią savaitę sustiprės pavasarinės nuotaikos. Dauguma Zodiako ženklų bus nusiteikę džiugiai ir svajingai, tačiau taps labiau išsiblaškę, darys daugiau klaidų. Būkite atidesni.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinai šiuo laikotarpiu bus drąsūs ir ryžtingi. Didelė tikimybė, kad darbe jums pavyks išsikovoti autoritetą ar net aukštesnes pareigas. Savaitė bus itin palanki įvairioms naujovėms – jei seniai norite ką nors išbandyti, tačiau tam vis nesiryžtate, dabar tam tikrai puikus laikas. Savaitgalį skirkite poilsiui – tai padės atgauti jėgas ir pasikrauti energijos.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Šią savaitę imkitės iniciatyvos įgyvendindami savo sumanytus projektus, ir tai tikrai atneš jums didelę sėkmę. Atrodys, kad sekasi viskas, ko tik imatės, tad visą savaitę būsite pakilios nuotaikos. Jums norėsis užsiimti nauja veikla, išsiveržti š pilkos slegiančios kasdienybės ir tai puikiai pavyks. Savaitgalį daugiau laiko praleiskite su šeima, rinkitės tokias pramogas, kurios nereikalauja didelių išlaidų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiuo laikotarpiu didžiausią dėmesį skirkite savo karjerai, nes būtent ši sritis jums seksis labiausiai. Darbe viskas eisis sklandžiai, jei svajojate apie aukštesnes pareigas ar didesnį atlyginimą, su vadovybe galėsite nesunkiai susitarti. Taip pat tai palankus metas keisti darbą. Savaitgalį daugiau dėmesio gali pareikalauti artimieji.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę nepalanku atidėlioti susikaupusius darbus – tikėtina, kad netolimoje ateityje būsite labai užsiėmę, todėl įvairius darbus atlikite dabar – tai šiuo metu galėsite atlikti kur kas greičiau ir neįdėdami daug pastangų. Beje, jei kiltų naujų idėjų, nedelskite jas įgyvendinti, nes šiuo laikotarpiu jums šypsosis sėkmė.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Darbe ši savaitė bus permaininga – galbūt jums bus pakeltas atlyginimas ar pasiūlytos aukštesnės pareigos. Svarbiausia šią savaitę nepraleisti palankių galimybių, kurių tikrai pasitaikys. Būkite iniciatyvūs ir nebijokite pokyčių – jie bus naudingi. Savaitgalį daugiau laiko skirti poilsiui, kurio jūs tikrai užsitarnavote.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nors atrodys, kad darbų tikrai nestinga ir norėsis kuo greičiau juos užbaigti, tačiau svarbu rasti pakankamai laiko ir savo antrajai pusei, kuriai gali stigti jūsų dėmesio ir šilumos. Taip pat dabar palankus metas kelionėms – jei neturite galimybės pasiimti atostogų, susiplanuokite savaitgalio išvyką, kuri tikrai padės atgauti jėgas ir vidinę ramybę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Dabar palanku kurti ateities planus bei imtis įgyvendinti naujus projektus. Nors atrodys, kad savaitė gana rami ir neverta tikėtis jokių pokyčių, tačiau juos pastebėsite kiek vėliau. Atšilę orai kels nenumaldomą norą kažkur išeiti, susitikti su draugais. Taip ir padarykite.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Gana neutrali savaitė. Darbe didelių permainų nenusimato. Daugiau laiko skirkite kiek primirštiems darbams – juos užbaigti galėsite tikrai labai greitai ir nebejausite kaltės, kad kažko nepadarėte. Antroje savaitės pusėje gali apimti slogios nuotaikos. Venkite pilkų drabužių, susitikite su draugais, išeikite pasilinksminti ir viskas nušvis visai kitomis spalvomis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA