REKLAMA

Kvailiausių Zodiako ženklų Top 5

REKLAMA

Kiekvieno Zodiako ženklo charakteris yra savotiškai įdomus. Kiekvienam būdingos tam tikros gerosios ir blogosios savybės, privalumai ir trūkumai.

Žinoma , negalima tvirtinti, kad visi ožiaragiai labai myli ir rūpinasi savo šeima, o mergelės – sėkmingos verslininkės. Vis dėlto galima sudaryti tam tikrų bruožų reitingą. Astrologas Sergejus Langas išskyrė 5 kvailiausius Zodiako ženklus ir paaiškino kodėl. Tiesa, reikėtų pridurti, kad negalima šio sąrašo imti giliai į širdį. Verčiau reikėtų įsigilinti į trūkumus, padirbėti su jais ir paversti juos privalumais.

KvaulumasV vieta. ŽUVYS

Žuvys nemoka greitai priimti sprendimų. Jos ilgai svarsto, baimindamosi apsirikti, todėl iš tikrųjų dažnai atsitraukia arba suklysta. Svarbiausias šio ženklo pliusas – kad jos nebijo pripažinti savo klaidų ir bejėgiškumo, be to, neatsisako priimti kitų pagalbos. Dėl to priežasties jos netapo šio reitingo lyderėmis. Žuvys visą laiką ieško sau geresnio gyvenimo, bet ko konkrečiai joms reikia, pačios nežino.

KvaulumasIV vieta. VĖŽYS

REKLAMA

Vėžys nuolat kartoja tas pačias klaidas. Jo problema yra ta, kad jis nepastebi savo klaidų ir mano, kad visada elgiasi teisingai. Šio ženklo atstovai nenori derintis prie kitų žmonių. Jie stengiasi gyventi savo subjektyvaus , pačių susikurto pasaulio rėmuose. Todėl aplinkiniai dažnai nesupranta Vėžio elgesio, ypač kai tas liečia jų asmeninio gyvenimo reikalus. Dėl to Vėžys gali jaustis vienišas.

KvaulumasIII vieta. SKORPIONAS

Šio Zodiako ženklo atstovai – pernelyg emocingi, o tas neigiamai atsiliepia jų gyvenimui. Dažnai emocijos ima viršų, užgoždamos protą, tada Skorpionas nustoja kontroliuoti savo veiksmus. Pavyzdžiui, jis gali išeiti iš daro, nes jam nusibodo, arba mesti šeimą, nes netikėtai įsimylėjo kitą žmogų. Vėliau jis, žinoma, atsikvoši, suvokia padaręs klaidą. Trumpam nusiramina, kol kyla naujos emocijos, kurios nuveda jį kita kryptimi.

KvaulumasII vieta. JAUTIS

Jautis būna neįtikėtinai užsispyręs ir įsitikinęs, kad jis yra labai savarankiškas ir neklystantis. Paprastai tą savarankiškumą jie demonstruoja ten, kur nereikėtų, ir nenori nieko klausyti. Jų poelgiai būna labai rizikingi. Pavyzdžiui, jis gali prarasti viską, ką turėjo, vaikydamasis geresnio gyvenimo. Padaręs klaidą, Jautis kreipiasi pagalbos į aplinkinius. Ir taip sukasi ratu, iš gyvenimo nieko neišmokdamas.

KvaulumasI vieta. DVYNIAI

Dvyniai šiame sąraše užima pirmą vietą, nes jie nesugeba susitarti ne tik su kitais, bet ir su savimi. Jie nuolat konfliktuoja ir negali priimti teisingo sprendimo. Dvyniams sunku suvaldyti savo emocijas. Be to, jie nemoka sau pasakyti „ne“. Tai labai azartiški ir entuziastingi žmonės. Troškimas gyventi gražiai dažnai nulemia jų gyvenimo problemas.

Kvaulumas

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA