REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (kovo 11 – 17 d.)

REKLAMA

Ši savaitė simbolizuos seno mirtį ir naujo pradžią. Apsivalykite namus, išmeskite viską, kas nereikalinga, pakeiskite atgyvenusius stereotipus, išsivaduokite nuo žalingų įpročių ir išsiskirkite su nereikalingais žmonėmis, kurie tik vagia iš jūsų laiką bei energiją. Ir atsiverkite naujai pradžiai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Būsite priversti ieškoti naujų finansinių šaltinių, tačiau visa tai bus tik į naudą. Tai – itin palankus metas ieškoti naujo darbo ar papildomo uždarbio galimybių, prašyti paaukštinti pareigose ar pakelti atlyginimą. Vienišių meilės fronte nieko naujo nelaukia, o įsipareigoję šio ženklo atstovai gali turėti pretekstą pavyduliauti. Pasistenkite, kad jūsų neužvaldytų neigiamos emocijos, ir raskite būdų, kaip atsipalaiduoti.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Laukia gana įtemptas periodas: gali būti sunku susikalbėti su aplinkiniais, jausitės nesuprasti ir neįvertinti. Svarbiausia – nepasiduoti neigiamoms emocijoms, nes tai tėra trumpas jūsų gyvenimo etapas, kuris labai greitai praeis. Šiuo laikotarpiu palanku atsikratyti žalingų įpročių, pradėti sveikiau maitintis ir sportuoti, – dėl tokių pasirinkimų gailėtis tikrai neteks.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Karjeros srityje laukia didelės permainos, todėl būkite tam pasirengę. Visa tai – tik į naudą, nes naujos galimybės lems didesnę finansinę sėkmę. Šiuo laikotarpiu patartina daugiau dėmesio skirti savo šeimai ir artimiausiems draugams, nes paskutiniu metu buvote pernelyg pasinėrę į darbinę veiklą. Atminkite, kad mažos dovanos padeda dar labiau sustiprinti draugystę.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Paskutiniu metu vis skųsdavotės jėgų stygiumi ir suprastėjusia sveikata, tačiau dabar galėsite pamiršti šiuos rūpesčius. Turėsite daugybę idėjų, kurių įgyvendinimui nepritrūksite nei laiko, nei jėgų. Tai, ką atliksite dabar, turės didelį poveikį netolimai ateičiai. Dabar – puikus metas suspindėti, todėl pasinaudokite šia proga, ir neatidėliokite susitikimų su draugais ar potencialiais verslo partneriais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite dėmesio centre. Jei kurį laiką vengėte bendravimo, dabar norėsite kuo daugiau laiko praleisti tarp žmonių. Visa tai – tik į naudą: didelė tikimybė, kad užmegztos pažintys bus ilgalaikės. Puikiai seksis ir meilės srityje: jei dar nesate įsipareigoję, didelė tikimybė, kad savo antrąją pusę sutiksite būtent dabar. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria apriboti alkoholio vartojimą ir imtis žalingų įpročių atsikratymo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nors ir skųsitės laiko trūkumu, tačiau spėsite tikrai nemažai nuveikti. Jums puikiai seksis suderinti ir darbą, ir laisvalaikį, todėl dienotvarkė bus puikiai subalansuota. Kad ir koks būtų didelis noras vakarus praleisti namuose, neatsisakykite nuvykti į koncertą ar į kitą renginį. Tai jums suteiks tikrai daug teigiamų emocijų, todėl į darbus grįšite su dar galingesne jėga. Meilės fronte nieko naujo – viskas tekės įprasta vaga.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Darbe gali kilti problemų, tačiau neišsigąskite – jas išspręsti tikrai nebus labai sudėtinga. Po darbų laiką norėsite leisti namuose, ir čia tikrai rasite, ką nuveikti. Žvaigždės jums pataria nepersitempti, ir šiek tiek laiko skirti mažiems malonumams. Galbūt senokai skyrėte laiko savo hobiams, ar tiesiog ilgą laiką neturėjote progos pasilepinti masažu? Dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti, nes tam turėsite palankias galimybes.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA