REKLAMA

Savaitės horoskopas (kovo 18–24 d.)

REKLAMA

Šią savaitę dauguma Zodiako ženklų bus užsivertę darbais ir rūpesčiais. Jeigu pajusite jėgų stygių ir nepasitenkinimą, žinokite, kad einate ne savo keliu – reikia peržiūrėti savo prioritetus ir kažką pakeisti gyvenime.

AVINAS

(03 21–04 20)

Nuo pirmadienio iki savaitės vidurio labai svarbu užbaigti kai kuriuos darbus, pateikti ataskaitas. Vis dėlto pasistenkite nepervargti, nes sveikata trapi. Siekite dvasinės ramybės, pozityviai mąstykite. Nuo ketvirtadienio jau galite planuoti naujus darbus. Tik neužkibkite ant sukčių kabliuko. Savaitgalį norėsite kažko nepaprasto, išskirtinių potyrių, grožio, pramogų, gardumynų. Neslėpkite gerų jausmų nuo brangių jums žmonių, kuo nors juos pamaloninkite. Jeigu domina nekilnojamojo turto rinka, tiktų pasidairyti ir panaršyti internete.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Nuo pirmadienio neblogai seksis komandinis darbas, bet galite patirti nerimo dėl finansinių reikalų. Svarbu objektyviai įvertinti kitų indėlį, ne vien galvoti apie savo naudą. Nuo ketvirtadienio labai kibs infekcijos, tad pasaugokite sveikatą, venkite masinių susibūrimų. Domins įvairūs keistuoliai, meninio tipo žmonės. Galite kažkuo susižavėti.

Savaitgalį puoselėsite iliuzijas, susijusias su meile, kūryba, menu, netradiciniu gydymu. Įsiklausykite į sustiprėjusią intuiciją. Nusimato malonus jaudulys, jei esate pakviesti į svečius ar renginį.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Nuo pirmadienio nestigs įtampos darbe. Regis, norėsite, kad ne tik iš jūsų, bet ir iš kitų būtų daugiau reikalaujama. Nerimą gali kelti teisinės peripetijos. Nuo ketvirtadienio aktyviai bendrausite. Vis dėlto bendraminčių palaikymas bus ribotas, jausis nenuoširdumas. Savaitgalio dienomis tikėtini susitikimai su įdomia kompanija ar atskirais jos nariais, o gal ir naujos žavios pažintys. Tačiau atsitiktiniam flirtui neteikite daug reikšmės. Regis, jūsų postringavimai bei sumanymai bus gerokai atitrūkę nuo realybės. Saugokite savo ir kitų paslaptis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę įtemptai darbuositės. Gali tekti pasidomėti įstatymų pakeitimais, turėti reikalų su užsieniečiais. Labai svarbu nepakenkti savo ar darbdavio autoritetui, neįžeisti kitų žmonių vertybinių nuostatų. Geras metas dvasiniams atradimams, pasaulėžiūros, akiračio plėtimui. Ilgasis savaitgalis bus nuotaikingas, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite naujų pažinčių, sudalyvausite įdomiame renginyje ar kt. Visuomeninėje veikloje ir meilės reikaluose gali atsiverti naujų galimybių. Kita vertus, šurmulyje bus itin lengva pasigauti infekciją.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jeigu šią savaitę norite išvengti praradimų santykiuose, finansuose, tai nesielkite savanaudiškai. Kita vertus, galite puikiai pasireikšti, jei jūsų veikla susijusi su psichosocialine, dvasine pagalba ar bandote atsiimti skolą, draudimo išmoką, pasidalinti turtą. Regis, seksis sėkmės nusipelniusiems. Savaitgaliu labiau džiaugsitės, jei į viską žvelgsite plačiau, kūrybiškiau ir būsite linkę siekti kompromiso. Regis, mokėsite sukurti traukos lauką, daryti įtaką.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jei ne jūs, tai partneriai ar vaikai šiuo metu kels rūpesčių, sunkins susikalbėjimą aktualiais klausimais. Nieko gero, jei neišsprendę senų nesutarimų ir su nuoskaudomis, pykčiais sulauksite trečiadienio mėnulio jaunaties bei saulės užtemimo. Galite ilgam sugadinti jums svarbius santykius. Perdėti reikalavimai, pretenzijos tik skatintų kitą pusę veidmainiauti, meluoti, išsisukinėti. Šį savaitgalį turbūt teks kur nors vykti ar bendrauti su atvykusiais ar sugrįžusiais iš užsienio draugais, giminaičiais. Arba įniksite į virtualų bendravimą ir tai kiek nervins aplinkinius. Saugokitės traumų, sveikatos sutrikimų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA