REKLAMA

Sveikame kūne sveika siela: top5 sportiškiausi Zodiako ženklai

REKLAMA

Visi žmonės nori atrodyti gražiai, bet sportuoti sugeba anaiptol ne kiekvienas. Dauguma žino, kad reikia, tačiau prisiversti negali. O šių penkių Zodiako ženklų atstovai ne tik gali tai padaryti, bet ir sportuoja su malonumu.

Sportas5 vietas: LIŪTAS

Liūtas linkęs į sportą iš prigimties. Po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi nepaprasta ištverme ir jėga. Tiesa, reikia pridurti, kad jiems geriausiai tinka individualios sporto rūšys. Juk Liūtas nemėgsta dalytis grobiu su kitais, todėl mėgautis pergalės skoniu turi vienas, o ne su komanda.

Sportas4 vieta: SKORPIONAS

Šio ženklo atstovus dažnai apima rungtyniavimo azartas. Jiems patinka nugalėti. Jeigu Skorpionas pradėjo treniruotis, tai jis būtinai stengsis pasiekti geriausių rezultatų, trokšdamas atsidurti viršūnėje. Tik bėda ta, kad šio ženklo atstovai dažnai patiria traumų, kurios priverčia pasitraukti iš didžiojo sporto.

REKLAMA

Sportas3 vieta: JAUTIS

Jautis turi savyje nugalėtojo energijos. Jis nebijo kliūčių, mėgsta ekstremalias situacijas ir azartą. Šio ženklo atstovai pasiekia puikių rezultatų komandiniame sporte, nes moka puikiai bendradarbiauti su kitais dalyviais ir kruopščiai atlieka jiems skirtas užduotis.

Sportas2 vieta: VANDENIS

Šio ženklo atstovai pasižymi stipriu charakteriu, kurį jie stengiasi nuolat demonstruoti. O sportas jiems kaip tik praverčia tam tikslui. Vandenis stebina kitus savo atkaklumu bei ištverme ir sugeba pasiekti stulbinančių rekordų.

Sportas1 vieta: ŠAULYS

Šaulys – lyderis sporte. Jo ryžtingas charakteris skatina jį veržliai siekti pergalių, nušluojant visus konkurentus, kurie pasitaiko jo kelyje. Optimizmu ir entuziazmu trykštančiam Šauliui daug kas sporte sekasi lengviau nei kitiems, todėl jis greitai pasiekia užsibrėžtų aukštumų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA