REKLAMA

Balandžio mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų balandžio mėnesį daugumai Zodiako ženklų geriau nei anksčiau seksis derinti darbų, nesibaigiančių rūpesčių ir poilsio fazes. Tai padės išlaikyti dvasinę pusiausvyrą ir taupyti jėgas. Finansinių problemos sumažės, skolininkai galės lengviau grąžinti savo skolas.

Antras pavasario mėnuo džiugins ne tik pagerėjusia materialine padėtimi, bet ir sureguliuotais santykiais. Vieni galės užbaigti užsitęsusias šeimynines krizes ir atgaivinti santuoką,, kiti susiras sau antrąją pusę, treti susilauks kūdikio ar atšoks vaikų vestuves.

Balandis apdovanos ir verslininkus – jie galės pasirašyti naudingą sutartį, užmegzti perspektyvias pažintis ar įgyvendinti originalias idėjas, kurios kils jiems šį pavasarį.

Tik sveikata gali sukelti rūpesčių. Patartina ypač saugoti savo nervus, kontroliuoti emocijas stresinėse situacijose.

Zodiako ženklasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

Balandis šiam Zodiako ženklui bus ramus, tačiau šykštės ryškių momentų, kas iš pradžių gali nuliūdinti aktyvųjį Aviną. Tačiau su laiku jis supras, kad sukrečiančių įvykių nebuvimas jam tik į naudą. Jis galės pailsėti nuo nesibaigiančių naminių rūpesčių ir konfliktų bei nesėkmių darbe. Ramų ir palyginti nerūpestingą laiką jis galės panaudoti savo hobiui ir net surengti savo kūrybos parodą.

Antrąjį pavasario mėnesį kai kurie šio ženklo atstovai pasiryš persikraustyti į užmiestį, kad priartėtų prie gamtos ir atitrūktų nuo miesto šurmulio. Tiesa, informacinis badas labai greitai juos sugrąžins į miestus, kur jie galės vėl pasinerti į internetą, matyti daugybę televizijos programų ir savo reikalus tvarkyti išmaniuoju telefonu.

Per ramų balandį Avinas sugebės sustiprinti savo nervų sistemą, kas teigiamai atsilieps jo santykiams su aplinkiniais žmonėmis.

Zodiako ženklasJAUTIS

(04 21–05 20)

Antrą pavasario mėnesį Jautis turės progą praturtėti. Jis atgaus skolą, be to, draugas pasiūlys papildomą uždarbį, kuris darbščiam Jaučiui duos neblogų pajamų. Pinigus jis išleis brangiai dovanai artimam žmogui.

Įdomiai įvykiai klostysis Jaučio asmeniniame gyvenime. Jis nuspręs kardinaliai pakeisti savo įvaizdį. Tas jam pavyks. Jis galės padaryti neišdildomą įspūdį priešingos lyties atstovams. Vienas jų ir užkibs.

Jaučio įvaizdžio pakeitimas teigiamai atsilieps ir jo karjerai. Vadovai geriau pastebės impozantišką darbuotoją, kuris yra savo srities profesionalas. Todėl balandžio mėnesį galimi poslinkiai Jaučio karjeroje. Jis gali gauti priedą prie atlyginimo, būti išsiųstas į įdomią komandiruotę.

Jaučiui rekomenduojama saugotis neperšalti, nes yra rizika susirgti peršalimo ligomis.

Zodiako ženklasDVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams nerekomenduojama balandžio mėnesį planuoti ką nors naujo, nes įvykiai šiuo metu vystysis pagal savo scenarijų.

Kai kurie šio ženklo atstovai, pasiryš pokalbiui su vadovais dėl didesnio atlyginimo, bet pastarieji patys pasiūlys pereiti į kitą padalinį, kuriam vadovauja Dvynių nemėgstamas asmuo. Teks gerai pasvarstyti, ar verta taip rizikuoti dėl kelių papildomų eurų.

Vieniši šio ženklo atstovai pateks į nevienareikšmę situaciją. Jie seniai dairosi į įdomų priešingos lyties asmenį, tikėdamiesi romantiškų santykių, bet balandžio mėnesį tas asmuo pakvies juos į vakarėlį, kur supažindins su savo antrąja puse.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA