REKLAMA

Savaitės horoskopas (kovo 25 – balandžio 3 d.)

REKLAMA

Šią savaitę ypač bus aktualus posakis: „Savi marškiniai visada arčiau kūno“. Kad ir kokių veiksmų ar poelgių griebsis Zodiako ženklai, viskas pirmiausia bus orientuota į save. Kitiems rekomenduojama susitaikyti su šiuo faktu ir patiems pasirūpinti savimi. Mat šią pavasario savaitę žvaigždės mokys mylėti save ir pasirūpinti savo poreikiais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pagaliau sulauksite pripažinimo: jūsų idėjos bus noriai išklausomos ir palaikomos, o jų įgyvendinimui nebus jokių rimtų kliūčių. Nors karjeros srityje viskas eisis tarsi sviestu patepta, tačiau meilės fronte galimi netikėtumai, kurie nebūtinai bus malonūs. Kad ir kas nutiktų, stenkitės išlikti ramūs – tikėtina, kad greitu laiku meilės reikalai pasitaisys.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu galėsite atsipalaiduoti, nes visi reikalai klostysis pagal planą. Kurį laiką buvote kiek įsitempę, tačiau dabar galėsite pamiršti rūpesčius ir pasimėgauti savo sėkme. Jei turite galimybę, savaitgalį išvykite pailsėti: suplanuokite trumputes atostogas ar tiesiog laiką leiskite gamtoje. Jūsų laukia romantiškas metas, todėl pasistenkite daugiau laiko skirti savo antrajai pusei.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų entuziazmas tiesiog veršis per kraštus, todėl darbai eisis labai sklandžiai. Didelė tikimybė, kad pavyks įgyvendinti senus sumanymus, kuriems anksčiau vis nerasdavote laiko. Tikėtina, kad sulauksite aplinkinių palaikymo, o meilės srityje taip pat viskas klostysis būtent taip, kaip ir jums norėtųsi. Pasistenkite nepersitempti, nes savaitės pabaigoje galite jausti jėgų trūkumą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų laukia gana įtemptas laikotarpis, kuris sukels tikrai nemažai apmąstymų. Savaitės pradžioje atrodys, kad nesiseka nė vienoje srityje, tačiau savaitės viduryje reikalai ims gerėti. Pasistenkite nepersitempti: atminkite, kad ilsėtis yra lygiai taip pat svarbu, kaip ir atlikti įvairius darbus, todėl palaikykite darbo ir poilsio pusiausvyrą. Meilės srityje įtampos taip pat netrūks, tačiau viskas susitvarkys, jei savo antrajai pusei skirsite šiek tiek daugiau dėmesio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiuo laikotarpiu tikrai negalėsite skųstis pernelyg nuobodžia dienotvarke: įdomios veiklos tikrai netrūks, ir atrodys, kad kiekviena diena jums dovanoja naujas patirtis. Žvaigždės jums gali atverti naujas karjeros galimybes, tačiau labai svarbu būti apdairiems ir to nepražiopsoti. Meilės srityje jokių pokyčių nenusimato, tačiau vienišiai tikrai turės šansų užmegzti naujas pažintis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Norėsite įgyti naujų žinių bei patirties, todėl ieškosite galimybių, kurios leistų tą padaryti. Didelė tikimybė, kad jums kils noras keisti darbo sritį ar užsiimti tam tikra papildoma veikla, todėl nedelskite, ir imkitės to, apie ką jau seniai svajojate. Šiuo laikotarpiu tikrai nestokosite žavesio, tad tuomet, jei vis dar neturite antrosios pusės, šiuo laikotarpiu tikrai turėsite galimybių sutikti sau artimą žmogų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Išgyvensite labai stiprius jausmus: gali būti, kad kas nors tiesiog apsuks jums galvą, todėl svarbu stengtis išlaikyti sveiką protą. Vienišiai turės šansų užmegzti naujas pažintis, tačiau didelė tikimybė, kad jos bus trumpalaikės. Karjeroje jokių pokyčių nenusimato: atrodys, kad viskas teka įprasta vaga. Jei norite siekti paaukštinimo pareigose, žvaigždės pataria tą atidėti netolimai ateičiai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA