REKLAMA

Dvi paprastos taisyklės, kurios gali pakeisti jūsų asmeninį gyvenimą visam laikui

REKLAMA

Santykiai su partneriu didžia dalimi nulemia viso gyvenimo kokybę. Kaip susitvarkyti asmeninį gyvenimą, kad jaustumėtės gerai?

Egzistuoja dvi geros taisyklės, kurios tikrai veiksmingos ir lemia viską. Jos tinka ir vyrams, ir moterims. O tie, kurie jų nežino, priversti gaišti laiką ir nervus netinkamiems žmonėms.

Pirmoji taisyklė: santykiuose turi būti lengva

Lengva turi būti nuo pat pradžių. Nuo pirmųjų minučių. Žmogus iš karto tai pajunta. Jis jaučia skirtumą, kad seni draugai jam tinka labiau už žmogų, kuriam tenka pataikauti metų metus. Vaikinas, su kuriuo pabendravusi penkiolika minučių mergina galėtų pasišalinti į nuošalią vietelę, bus geriau už mylimąjį, kuriam septynerius metus rašė laiškus be atsako. Mergina, kuri iškart parodo vaikinui savo simpatiją, jam bus geriau už neprieinamą gražuolę, kurią reikia nusivežti į Bahamų salas. Paprasta – vadinasi, gerai. Sudėtinga – vadinasi, blogai.

Tai yra aksioma. Nereikia jos įrodinėti. Apskritai nieko santykiuose nereikia įrodinėti savo sąskaita.

REKLAMA

Nereikia nieko reikalauti, siekti, taikstytis, derintis prie ko nors, lakstyti paskui kitą. Padarę tai vieną kartą, darysite nuolat, kasdien, o kaip atpildą matysite tik kaprizingą, nepatenkintą veidą. Jeigu iškart santykiai nesusiklostė, neįsižiebė ir nepradėjo rutuliotis, netampykite katino už uodegos. Vadinasi, tai ne jūsų žmogus. Sudėtingi santykiai tinka tik tiems, kuriems nuobodu, kurie turi daug laisvo laiko. Visiems kitiems tokios kančios tik gadina nervus.

Neverta vilkti sudėtingų santykių ant savo kupros. Santykiai, kuriuose nieko daugiau nedarote, tik šokate pagal svetimą dūdelę, yra žeminantys. Anksčiau ar vėliau jūsų kantrybės limitas pasibaigs. Neleiskite savęs įtraukti į sudėtingus santykius.

Antroji taisyklė, kuri yra ne mažiau svarbi: santykiai turi teikti džiaugsmą

Šis teiginys taip pat nereikalauja įrodymų. Kai tik santykiai nustoja teikti džiaugsmą ir pradeda gadinti sveikatą, nutraukite šį reiškinį visam laikui.

Nesistenkite priprasti prie barnių, ašarų ir lėkščių daužymo. Palikite tuos nemalonius pokalbius, priekaištus, abipusius kaltinimus. Jie nėra normalus dalykas. Tai – kelias į pragarą! Kai tik iš santykių pradingsta džiaugsmas, jie tampa nenaudingi. Ar gali būti kas paprasčiau?!

Ir vis tiek dauguma žmonių metų metais atrajoja sukramtytą savo nuoskaudų šieną. Jie užima savo smegenis nereikalingais nagrinėjimais. Nereikia to daryti! Kai tik suprantate, kad jūsų žodžiai naikina džiaugsmą – užsičiaupkite. Prasideda santykių aiškinimasis – išeikite. Kitas nori tik kaltinti ir priekaištauti – neleiskite sukelti jums kaltės jausmo. Išeikite! Santykiai reikalingi džiaugsmui. Kitokius santykius („dėl vaikų“, „kad visi taip gyvena“, „taip pripratę“, „kad be jo ar jos dar blogiau“) galima paimti ir išmesti į sąvartyną.

Šios dvi taisyklės santykiams yra lemiamos. Jeigu žinote, ką svarbesnio, praneškite mums.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA