REKLAMA

Savaitės horoskopas (balandžio 1–7 d.)

REKLAMA

Antrąjį pavasario mėnesį dauguma Zodiako ženklų pradės pakiliai ir darbingai nusiteikę. Tie, kurie netingės ir sumaniai pasinaudos tokiu produktyviu metu, iš tikrųjų galės kalnus nuversti. Padaugės problemų santykių srityje. Gali kilti karštos pavydo scenos – ir be pagrindo, ir su priežastimi, nes pavasaris jau bus įsiviešpatavęs ne tik viengungių, bet ir vedusiųjų širdyse.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums tikrai palankios: seksis ne tik darbe, bet taip pat ir meilėje. Jausitės darbingi ir galėsite tiesiog kalnus nuversti, tačiau taip pat pakankamai laiko turėsite ir poilsiui. Svarbiausia – nepersitempti: jei jaučiate, kad darbai nevyksta taip sklandžiai, kaip esate pratę, tiesiog pasiimkite laisvą dieną, ir išvykite į gamtą. Tai padės jums sustiprinti tarpusavio ryšį su antrąja puse, o namo grįšite kupini naujų idėjų ir energijos. Nepamirškite, kad visada svarbu išlaikyti tinkamą darbo ir poilsio balansą, nes priešingu atveju galite imti skųstis suprastėjusia sveikata.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Santykiai šeimoje gali būti kiek įtempti, tačiau situacija tikrai pasikeis, jei savo šeimos nariams skirsite tikrai kokybiško dėmesio. Dabar palanku planuoti keliones ar poilsį gamtoje su šeima – tai padės dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį. Nors šiuo laikotarpiu darbų tikrai netrūks, tačiau nepamirškite, kad poilsis už darbą ne ką mažiau svarbus. Neignoruokite net ir menkų sveikatos sutrikimų – negydomos ligos vėliau gali tapti tikrai varginančiomis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Atrodys, kad galite tiesiog kalnus nuversti. Nestokosite jėgų ir noro atlikti įvairius darbus, kuriuos anksčiau atidėliojote. Jūsų šeimos nariai gali subtiliai papriekaištauti, kad jiems skiriate per mažai dėmesio, tačiau pamatę jūsų darbo rezultatus tikrai nejaus jokios nuoskaudos. Nepamirškite, kad reikia šiek tiek laiko skirti ir sau: jei šiek tiek pailsėsite, darbai tikrai niekur nepabėgs.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jausite jėgų stygių, todėl žvaigždės pataria keisti savo gyvenimo būdą. Tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pradėti sportuoti, sveikiau maitintis bei atsikratyti žalingų įpročių. Šiuo laikotarpiu patartina daugiau laiko skirti kokybiškam poilsiui vienumoje, nes vakarėliai tik dar labiau jus išvargins. Jei planuojate keisti darbą ar gyvenamąją vietą, tą geriausia atidėti netolimai ateičiai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiuo laikotarpiu vyraus taika ir ramybė. Atrodys, kas viskas tiesiog plaukia pasroviui, ir nieko ypatingo nevyksta. Jei svajojate apie permainas, tai tėra jūsų rankose: galite pasvarstyti apie gyvenamosios vietos ar darbovietės keitimą, planuoti ilgą kelionę ar užsiimti seniai primiršta veikla. Šis laikotarpis palankus senų idėjų įgyvendinimui: net ir tada, jei ilgą laiką teisinotės, kad tam neturite laiko, dabar situacija pasikeis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali tekti atsirinkti, kas yra jūsų tikrieji draugi, ir kas tik tokiais apsimeta. Tikėtina, kad jus pasieks naujienos, kurios vers ieškoti tam tikrų sprendimų. Pasikliaukite savo intuicija: jei ką nors nuspręsdami jausite, kad elgiatės neteisingai, greičiausiai taip ir yra. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama imtis naujų darbų, jei dar nespėjote pabaigti ankstesniųjų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA