REKLAMA

5 paprasti būdai pritraukti į savo gyvenimą meilę ir moterišką laimę

REKLAMA

Tikriausiai kiekvienas žmogus svajoja apie tyrą ir abipusę meilę, kuri gniaužtų kvapą ir sukeltų drugelių plazdėjimą pilve. Tik kaip pritraukti tokią meilę?

Sakoma, kad meilė netikėtai užsuks, kai jos visiškai nelauksite. Dažniausiai būna atvirkščiai: meilės labai karštai laukiama, o ji vis neateina. Deja, gyvenime veikia savi dėsniai: kuo daugiau atiduosite, tuo daugiau gausite mainais. Todėl reikia pradėti nuo savęs. Pamilkite save, dovanokite savo meilę aplinkiniams, tada galėsite tikėtis, kad kažkas pamils jus – paprasčiausiai, be jokios priežasties.

Pamilkite save

Bet kokius pokyčius reikia pradėti nuo savęs. Jeigu jūs nemylite savęs, tai negalėsite pamilti kito žmogaus. Išmokite gerbti save, džiuginti, vertinti, tausoti ir rūpintis. Jeigu nepasirūpinsite savimi patys, tai jumis nepasirūpins niekas kitas. Pažvelkite į veidrodį ir pažadėkite, kad niekada niekam neleisite savęs nuskriausti.

Kiekvienam žmogui meilė turi savitą reikšmę. Vienam mylėti save reiškia gražiai rengtis, kitam – laiku nusidažyti plaukus, trečiam – rūpintis savo sveikata. Suraskite tai, kad leistų jums jaustis užtikrintai, laimingai ir mylimai, pirmiausia, dėl savęs. Vyrai linksta prie moterų, kurios myli save ir žino savo vertę.

REKLAMA

Išsiaiškinkite vaikiškas traumas

Mokėjimas mylėti formuojasi vaikystėje ir labai daug priklauso nuo tėvų, jų santykių su vaiku. Ne visiems pasisekė augti laimingoje, mylinčioje šeimoje. Kai kuriuos augino vieniša motina, kiti turėjo despotą ar alkoholiką tėvą, trečius priglaudė seneliai ar net vaikų namai. Situacijos gali būti skirtingos, bet esmė – ta pati. Tokiems žmonėms reikia iš naujo mokytis mylėti save, pasitikėti ir atsiverti kitiems.

Tai labai sunki užduotis, teks sugaišti tam daug laiko ir išeikvoti nemažai jėgų, kad ištrintumėte iš atminties trauminius prisiminimus. Bet tai padaryti įmanoma. O džiaugsmas, kad gali mylėti ir būti mylima, vertas didelių pastangų, todėl nepasiduokite. Jūs turite teisę į savo laimę.

Gali prireikti net psichologo konsultacijų, kad įveiktumėte vaikystės traumas. Neatidėliokite šios problemos sprendimo, nes nuo jo priklauso jūsų tolesnis gyvenimas ir gerovė.

Mokykitės mylėti

Kad sulauktumėte meilės realiame gyvenime, reikia atverti jai savo širdį. Neretai nusivylęs ir tikėjimą savimi praradęs žmogus palieka viską savieigai, susikoncentruoja į darbą ir nesiima jokių veiksmų dėl asmeninės laimės. Nesvarbu, kas su jumis įvyko praeityje, suraskite jėgų atsiverti naujai meilei.

Jums gali praversti vienas specialus pratimas. Pasitraukite į tylią vietelę ir susikoncentruokite į savo kvėpavimą, po to sutelkite dėmesį į širdį ir prisiminkite kokį nors malonų momentą iš savo gyvenimo, kai jautėtės visiškai laiminga. Ar pajutote, kaip kūną užlieja maloni šiluma ir širdis prisipildo meilės?

Tokiems įvykiams negalioja senaties terminas, jie gali ištirpdyti vidinius ledus ir priversti iš naujo išgyventi palaimą. Kartodami tokį paprastą pratimą kasdien, galėsite palaikyti tonusą ir atsiverti naujiems jausmams, kurie netruks užgimti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA