REKLAMA

Savaitės horoskopas (balandžio 8 –14 d.)

REKLAMA

Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų bus sunku susikaupti darbe. Ryški pavasario saulė vilios į lauką, kvies džiaugtis gyvenimu ir mylėti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Paskutiniu metu visas jūsų dėmesys buvo nukreiptas vien tik į darbą, tačiau dabar turėsite progą atsipūsti. Bent trumpam atidėkite darbus į šalį, ir pasimėgaukite jums patinkančia veikla. Atminkite, kad darbas – ne vilkas, todėl jis į mišką tikrai nepabėgs. Galite nustebti, kad daug dalykų gali būti atidedami kitai dienai ar net kitai savaitei, ir dėl to niekas tikrai nenukentės.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Visą savo energiją būsite nukreipę į piniginius klausimus. Greitu metu gali atsirasti neplanuotų išlaidų, kurios gerokai patuštins jūsų piniginę, todėl tam geriausia pasirengti iš anksto. Jei jau senokai nedrįstate prašyti pakelti atlyginimą, dabar galite tikėtis, kad jums pasiseks. Jei ieškote būdų, kaip papildomai užsidirbti, tikrai turėsite šansų pasinaudoti neblogais pasiūlymais, tik būkite atidūs, ir jų nepraleiskite.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų galvoje vyraus tikras chaosas, kurį sutvarkysite tik dedami dideles pastangas. Būsite išsiblaškę, todėl pasistenkite, kad nepamirštumėte atlikti svarbių darbų. Jei turite galimybę šiek tiek atitrūkti nuo darbų, būtinai ja pasinaudokite, nes šiuo metu darbingumas bus smarkiai sumažėjęs. Žvaigždės pataria nepriimti svarbių sprendimų – tą geriausia atlikti netolimoje ateityje, kuomet viskas bus grįžę į senas vėžes.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Puikus metas planuoti keliones. Paskutiniu metu buvote labai užsiėmę, ir apie atostogas negalėjote net pagalvoti, tačiau dabar tam tikrai turėsite galimybę. Net jei manote, kad negalite sau leisti atostogauti, susiplanuokite bent trumpą išvyką, kuri padės atsipūsti nuo kasdienių darbų, ir leis įgyti dar daugiau energijos. Darbinėje srityje artimiausiu metu jokių pokyčių nenumatoma, todėl galite sau leisti šiek tiek atsikvėpti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiuo metu galimi nesutarimai su artimiausiais jūsų draugais ar giminaičiais. Pasistenkite, kad pyktis neužtemdytų jūsų proto, ir bandykite ieškoti kompromiso. Pyktis atslūgs jau po kelių dienų, tačiau žodžiai, kuriuos išsakysite, gali įsiminti visam gyvenimui. Stenkitės išlikti ramūs, ir neleiskite, kad jus užvaldytų emocijos, nes tai tikrai nebus į naudą. Jei jausite, kad situacija tampa tiesiog nekontroliuojama, paprasčiausiai išeikite pasivaikščioti, nes tai jums padės susidėlioti mintis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jums bus sunku susivokti savo jausmuose, todėl svarbių sprendimų priėmimą atidėkite netolimai ateičiai. Asmeniniame gyvenime galimi netikėtumai, kurie nebus labai malonūs, tačiau svarbu į tai kuo ramiau reaguoti, ir nesileisti, kad jus užvaldytų emocijos. Pasistenkite šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės, nes tai jums padės susidėlioti mintis ir gauti atsakymą, kaip vertėtų pasielgti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Puikus metas asmeniniam tobulėjimui. Kad ir kaip teisintumėtės, kad šiuo metu tam neturite laiko, tačiau tuomet, jei labai norėsite, laiko tikrai atsiras. Šiuo metu turėsite tikrai nemažai progų patobulinti turimas žinias bei įgūdžius, todėl pasinaudokite šiomis galimybėmis. Taip pat jūsų laukia pokyčiai darbinėje srityje, tačiau neišsigąskite, – tai bus tik į naudą. Jei ilgai delsėte prašyti paaukštinimo darbe, dabar žvaigždės tam tikrai palankios.

REKLAMA