REKLAMA

Viengungių vyrų ypatumai pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Kuo skiriasi vaikinai vieni nuo kitų pagal horoskopą ? Kaip jei elgiasi su merginomis?

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

Šio ženklo vyras mėgsta iššūkius. Jis yra impulsyvus, ryžtingas ir tiesus. Marso valdomas Avino ženklas laikomas bene vyriškiausiu Zodiake. Jis iš prigimties yra kovotojas, užkariautojas, pionierius. Jei kas patraukia jo dėmesį, Avinas nori tai gauti kuo greičiau.

Viengungio džiaugsmai

REKLAMA

Avinas yra nepriklausomas, savimi pasitikintis vienišius. Jam patinka viengungio gyvenimas, taip jis gali geriausiai išsišėlti, pajausti tikrą medžioklės skonį, pažindamas priešingą lytį ir ją užkariaudamas. Jo širdis ima sparčiau plakti, kai akiratyje atsiduria dėmesio verta moteris. Jos pasipriešinimas tik didina Avino ženklo vyro susidomėjimą. Jis atkakliai šalina kliūtis iš kelio, kad gautų tą, kurios geidžia.

Erotika ir seksas

Paprastai šio ženklo atstovas yra tipiškas vyras, kartais – agresyvokas. Jeigu ko nori, turi gauti tuojau pat. Jis greitai seksualiai susijaudina, todėl šiam vyrui patinka intensyvus seksas be ilgų žaidimų. Avino ženklo atstovui būdingas spontaniškumas. Kuo sunkiau pasiekiama moteris, tuo labiau ji jaudina. Šis vyras jai nemeluos, nesirangys, nesiraitys aplinkui, kabindamas makaronus ant ausų, bet eis tiesiai prie reikalo. Avinas yra aistringas, spontaniškas sekso partneris, bet gali būti ir egoistiškas.

JautisJAUTIS

(04 21–05 21)

Šio ženklo vyras gyvenime laikosi vienos svarbiausios taisyklės – neskubėti. Jis tik tada išsijudina, kai jį kas erzina, puola, stumdo. Bet kai Jautis pajuda, tada jau eina į priekį su tokia jėga, kad geriau nepasipainiotum be reikalo jo kelyje. Jis yra ypač ištvermingas, kantrus, sugeba sukurti saugumą sau ir aplinkiniams, jam svarbiems žmonėms. Greičiausiai jau Zodiako legenda tapo Jaučio gebėjimas nardyti materialiame pasaulyje, rūpintis žemiškomis gėrybėmis ir pinigais. Šis vyras yra taikus, bet ne pastumdėlis. Kantriai kentės, bet atakuos su tokia jėga, kad įkyruoliai, erzintojai ar šiaip piktavaliai antrąkart prie jo artintis nedrįs.

Viengungio džiaugsmai

Jaučio ženklo atstovas yra džentelmenas ir romantikas. Jis paprastai neužtrunka viengungiaudamas. Gana anksti užsikepa sukurti kažką saugaus, tvirto, patikimo. Vis dėlto jam reikia laiko, kad apsispręstų vesti pasirinktą moterį. Juk jis renkasi tą vienintelę, o jų sąjunga turi trukti amžinai. Dažniausiai pasirinktą moterį jis vilioja švelniai, kantriai, pagal laiko patikrintas merginimo tradicijas. Jaučio širdies dama vedama į geriausius restoranus, jai ruošiama romantiška vakarienė ir būtinai jos rankose atsiduria skoninga gėlių puokštė.

Erotika ir seksas

Šio ženklo atstovas yra juslių žmogus. Šis vyras mėgaujasi viskuo, kas sužadina jo instinktus, jusles. Paprastai jis gerai jaučiasi savame kūne. Su pasirinkta partnere prie tikslo Tauras artėja iš lėto. Jam labai svarbus odos kontaktas – prisilietimai, glostymai rankomis, liežuviu, plunksna. Kaip ir kvapas. Šis jam yra labai svarbus. Todėl Jaučio ženklo vyras rečiau susivilioja virtualiu ar telefoniniu seksu, bendravimu per atstumą, nes jam reikia užuosti, pajausti geidžiamos moters kūną.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA