REKLAMA

Savaitės horoskopas (balandžio 15–21 d.)

REKLAMA

Ateinančią savaitę dauguma Zodiako ženklo atstovų bus kupini energijos, kils naujų idėjų, kaip pagerinti asmeninį gyvenimą. Įsibėgėjus pavasariui ir dangų vis dažniau puošiant saulei, norėsite vykti į gamtą ar išvykas.

Avinas

Būsite pasinėrę į gilius apmąstymus, bet tai – tik į naudą. Dabar labai palankus metas bent šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės ir pajusti ryšį su gamta. Jei jau senokai buvote išvykę už miesto, dabar pats tinkamiausias metas tą padaryti. Tikėtina, kad nebūsite linkę bendrauti, tačiau buvimas vienumoje taip pat nepakenks. Gali būti, kad labai greitai teks priimti labai rimtus sprendimus, kurie atneš tikrai nemažų pokyčių, todėl būkite tam pasirengę.

Jautis

Būsite nusiteikę bendrauti, todėl dabar palanku megzti naujas pažintis bei atnaujinti nutrūkusius ryšius. Kuo daugiau laiko praleisite tarp žmonių, tuo energingesni jausitės, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti. Po darbų neskubėkite namo – bent valandą ar dvi skirkite susitikimui su bičiuliais. Vis dėlto, žvaigždės rekomenduoja būti atidiems ir vengti tokių žmonių, kurie galimai siekia jumis pasinaudoti.

REKLAMA

Dvyniai

Stenkitės nesivelti į konfliktus. Jūsų aplinkoje intrigų tikrai netrūks, tačiau pasistenkite nuo to atsiriboti ir susitelkite tik į tai, kas tikrai svarbu. Kuo mažiau pasakokite apie savo asmeninį gyvenimą, nes atskleistos detalės vėliau gali pridaryti nemažai žalos. Nenustebkite, jei apie save ar apie savo šeimos narius išgirsite gandų, tačiau geriausia į juos visiškai nereaguoti.

Vėžys

Būsite kupini idėjų, kurias nekantrausite įgyvendinti. Jei ilgai svarstėte imtis naujos veiklos, dabar pats laikas tą padaryti. Tikėtina, kad šiuo metu priimti sprendimai turės didelę įtaką jūsų netolimai ateičiai, todėl žvaigždės pataria pasikliauti savo intuicija ir veikti ryžtingai. Nebijokite rizikuoti, nes būtent tai gali būti raktas į jūsų sėkmę.

Liūtas

Ieškosite būdų, kaip pakeisti savo ateitį ir dabar tikrai gali pavykti atrasti tinkamiausią sprendimą. Atsakymai į jums rūpimus klausimus gali ateiti be didelių pastangų, todėl tereikės imtis idėjų įgyvendinimo. Vis dėlto, žvaigždės pataria smarkiai nerizikuoti – jei dvejojate dėl savo sprendimo, šiek tiek palaukite, ir įsitikinkite, kad einate tinkama linkme.

Mergelė

Mėgausitės ramybe. Nors paskutiniu metu jūsų gyvenime tikrai nestigo įtampos, tačiau dabar galėsite šiek tiek atsikvėpti. Atrodys, kad viskas teka įprasta vaga ir nieko nė nenutiko, todėl be jokių trukdžių galėsite užsiimti įprasta veikla. Nepamirškite šiek tiek save palepinti – juk jūs to tikrai nusipelnėte. Jei jau senokai neatostogavote, dabar tikrai palankus metas planuoti netolimos ateities keliones.

Svarstyklės

Žvaigždės pataria atsisakyti nebūtinų pirkinių, nes dėl impulsyvaus apsipirkimo vėliau gali tekti gailėtis. Nors pinigų trūkumas šiuo metu tikrai nebus aktuali problema, tačiau tai gali grėsti netolimoje ateityje. Šiuo metu rekomenduojama neplanuoti nekilnojamo turto ar transporto priemonių įsigijimo – tą geriausia atidėti bent kelioms savaitėms. Daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai ir tausokite energiją, nes greitu metu galite pajusti įtempto gyvenimo ritmo pasekmes.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA