REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 22 – 28 d.)

REKLAMA

Po švenčių dauguma Zodiako ženklų jausis atsipalaidavę ir apsnūdę. Jų darbingumas ir energingumas bus sumažėjęs. Prireiks kelių dienų, kol gyvenimas sugrįš į įprastas vėžes.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų laukia susitikimai, kurie turės įtakos netolimai ateičiai. Nestokosite žavesio, todėl būsite apsupti žmonių. Jei dar nesate įsipareigoję, didelė tikimybė, kad būtent dabar sutiksite savo antrąją pusę. Tam žvaigždės bus tikrai palankios, tačiau svarbu būti atidiems ir nepražiopsoti savo šansų. Palanku imtis įvairios naujos veiklos – pradėti darbai eisis net labai sklandžiai, o artimiausi žmonės prireikus jums tikrai galės pagelbėti.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Jausitės labai energingi, todėl dabar tikrai palankus metas pabaigti seniai pradėtus darbus bei imtis naujų iššūkių. Atrodys, kad visi darbai einasi be didelių pastangų, tad tuo pasinaudoti bus iš tiesų palanku. Netrūks ir tikrai malonių poilsio akimirkų – galbūt jūsų antroji pusė paruoš staigmeną, o galbūt sutiksite seniai matytą draugą. Imkitės įprastos veiklos, plaukite pasroviui, ir jums tikrai nusišypsos sėkmė.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Norėsite naujovių, todėl dairysitės papildomos veiklos ar pramogų. Netolimoje ateityje turėsite daugiau laisvo laiko nei esate pratę, todėl tikrai galite sau leisti užsiimti dar viena papildoma veikla. Žvaigždės pataria kuo daugiau laiko praleisti viešumoje, nes tai gali jums padovanoti nepamirštamų akimirkų. Taip pat galimas senų pažinčių atnaujinimas – tai jums bus į naudą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Gali tekti apsiginkluoti kantrybe, nes ne viskas eisis taip sklandžiai kaip norėtumėte. Gali būti, kad įprastų darbų atlikimas truks ilgiau nei esate pratę, ar dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių negalėsite atlikti numatytų užduočių. Vis dėlto, pernelyg nerimauti tikrai nereikėtų – kartais tam tikri trukdžiai padeda pasirinkti tinkamiausią kryptį.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pagaliau jus aplankys sėkmė: ilgą laiką atrodė, kad jūsų pastangos neatneša pageidaujamų rezultatų, tačiau dabar viskas pasikeis. Vis dėlto, žvaigždės pataria neužmigti ant laurų, ir toliau siekti sėkmės, nes anksčiau ar vėliau už tai bus atlyginta. Šiuo metu galite daugiau laiko skirti poilsiui, tačiau taip pat apgalvokite ir tai, kokių veiksmų imsitės netolimoje ateityje.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kurį laiką itin daug dėmesio skyrėte smulkmenoms, tačiau dabar pats tinkamiausias metas imtis didelių darbų. Žvaigždės pataria neatidėlioti svarbių susitikimų, planuoti netolimos ateities darbus. Nors atrodys, kad darbų, kuriuos reikia atlikti, yra tiesiog begalė, tačiau nepamirškite skirti laiko poilsiui bei bendrai veiklai su savo artimiausiais žmonėmis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Žvaigždės jums žada itin dideles galimybes, kuriomis pasinaudoti turėsite tikrai nemažai progų. Artimiausiu metu jūsų laukia dideli pokyčiai, tačiau baimintis tikrai nereikėtų, – jie bus tik į naudą. Atrodys, kad jums sekasi visos veiklos, kuriomis tik nusprendžiate užsiimti, tačiau nenustebkite, kad teks susidurti su aplinkinių žmonių pavydu. Na, bet kitų žmonių pavydas juk tik dar kartą įrodo, kad jums puikiai sekasi, tiesa?

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA