REKLAMA

Gegužės mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų gegužė bus gana sudėtingas periodas. Likimas bandys ir grūdins visus Zodiako ženklus. Vieni susidurs su problemomis darbe ar versle, kurios gali išmušti iš vėžių ir net sukelti norą nuleisti rankas ir nieko nedaryti laukiant geresnių dienų.

Pasiduoti nusivylimui ir apatijai tikrai neverta. Verčiau reikėtų truputį pailsėti ir pasisemti naujų jėgų. Gegužės mėnuo idealiai tiks pelningoms sutartims sudaryti ir naujiems projektams pradėti. Tvarkant finansinius reikalus derėtų nepamiršti atsargumo, nes visokie aferistai ir sukčiai taip pat nesnaus.

Kai kuriems Zodiako ženklams kils rimtų bendravimo sunkumų su artimaisiais, konfliktų dėl pinigų ir asmeninių įsižeidimų. Stenkitės buitinių konfliktų neeskaluoti. Kartais geriau nutylėti ir nusileisti.

Meilės fronte taip pat ne viskas bus sklandu. Galimi barniai su partneriu dėl pavydo ir finansinių problemų.

AvinasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

Gegužės mėnesį Avinas daug laiko praleis komandiruotėse, kelionėse, važinėdamas. Jam reikės aplankyti kitur gyvenančius giminaičius. Vienoje kelionėje jis galės sutikti savo buvusią meilę. Jam patartina nesileisti į aistringus prisiminimus ir nebandyti atgaivinti užgesusio geismo, kitaip patirs nemalonumų.

Geriau suvokti, kad praeities neįmanoma sugrąžinti. Šis susitikimas padės Avimui geriau įvertinti savo situaciją ir santykius su dabartiniu partneriu.

Gegužė – idealus laikas prašyti didesnio atlyginimo. Jeigu Avinas to nusipelnė, tai atsakymas bus teigiamas.

Trečią pavasario mėnesį Avino finansinė padėtis bus stabili, jis galės sau leisti įsigyti brangų pirkinį, apie kurį seniai svajojo, arba pailsėti kurorte ir palepinti save.

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

2019 metų gegužės mėnesį Jautis atsigręš į vaikystę: jis skirs daug dėmesio vaikams, pirks jiems žaislus ir saldumynus, netingės žaisti su jais. Taip pat jis daugiau bendraus su vyresnės kartos artimaisiais, kurie dar prisimena jo vaikystę. Tokį jo elgesį bus galima paaiškinti. Jautis jausis labai pavargęs nuo ant jo galvos užgriuvusių problemų ir rūpesčių, kad nesąmoningai norės vėl pasijusti nerūpestingu ir neatsakingu vaiku.

Gavęs reikalingą dėmesio ir meilės porciją, Jautis vėl suims save į rankas ir pavirs žmogumi, kuriuo visada galima pasikliauti. Artimieji netruks tuo pasinaudoti. Jautis vėl užsivers ant savęs didelę darbinių, finansinių ir buitinių įsipareigojimų naštą. Juk jam reikia išlaikyti savo šeimą, padėti artimiesiems ir draugams.

Gegužės mėnesį Jaučiui patartina vengti didelio fizinio krūvio, kad netektų kentėti nugaros skausmų. 

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

2019 metų gegužės mėnesį Dvyniai užsimanys ką nors pakeisti savo gyvenime. Tuo jie ir užsiims. Iš pradžių ims aktyviai ieškotis naujo darbo. Fortūna bus jiems palanki, todėl dauguma šio ženklo atstovų gegužę pakeis savo darbo vietą ar net užims aukštesnes pareigas. Vieniši Dvyniai čia sutiks naują meilę – įsižiebs tarnybinis romanas.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA