REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 29 – gegužės 5 d.)

REKLAMA

Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina emocijų ir netikėtų įvykių. Būkite pasiruošę siurprizams.

AVINAS

(03 21–04 20)

Turėsite pasistengti dėl savo gerovės. Kurį laiką teko taikytis prie aplinkinių užgaidų, tačiau dabar atėjo laikas už save pakovoti. Raskite būdų, kaip galėtumėte išreikšti savo mintis ir išsikovoti vietą po saule, nes priešingu atveju jūsų laukia net labai įtemptas metas. Neatidėliokite darbų, kuriuos jau kurį laiką ketinote atlikti, ir pasistenkite, kad staiga atsiradę reikalai jūsų neišblaškytų. Svarbiausia – pabaigti tai, ką pradėjote anksčiau.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Būsite draskomi įvairių vidinių prieštaravimų, todėl gali būti sunku atrasti vidinę ramybę. Gali kilti pagundų atsiriboti nuo viso pasaulio, tačiau tai tikrai nebus pati geriausia išeitis. Žvaigždės pataria neatsisakyti naujų galimybių, nes jos gali atverti duris į geresnę ateitį. Tikėtina, kad įvairios naujovės leis pažvelgti naujomis akimis ne tik į pasaulį, bet taip pat ir į patį save.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Atrodys, kad vietoj vieno atlikto darbo atsiranda du nauji, tačiau su visomis užduotimis jums pavyks puikiai susidoroti. Palankus metas įgyvendinti senus sumanymus bei užsibrėžti naujus tikslus, nes šiuo metu tam žvaigždės tikrai palankios. Jei pajausite jėgų trūkumą, leiskite sau bent šiek tiek pailsėti – netrukus prie darbų grįšite su nauja jėga.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Kurį laiką buvote labai užsiėmę darbais, kurie jūsų tikrai nedžiugino, tačiau dabar turėsite progą daugiau laiko skirti savo pomėgiams. Didelė tikimybė, kad susikirs keliai su jūsų bendraminčiais, todėl turėsite progų praplėsti savo draugų ratą. Žvaigždės jums pataria būti atviresniems naujoms galimybėms, kurių šiuo laikotarpiu tikrai netrūks. Gali būti, kad išbandysite savo jėgas visiškai naujoje srityje, ir, kas žino, galbūt tai jums tikrai patiks.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šios savaitės pradžioje intuicija, energija, kūrybinis įkvėpimas jums padės kuo sėkmingiausiai išlaviruoti bet kokiose situacijose. O jeigu dar sulauksite užkulisinės paramos, tai nesunkiai laimėsite konkurse, rungtyje ar pan. Tik nesielkite lyg fanatikai, negirdintys aplinkinių, negerbiantys kitokios nuomonės. Neširskite dėl kritikos. Šiuo metu „gresia“ aistringi susižavėjimai. Savaitgalį tikėtinas persisotinimas tiek maistu, tiek malonumais. Neišlaidaukite abejotinos vertės bei reikalingumo pirkiniams.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nusipelnėte šiek tiek atsikvėpti. Kurį laiką teko lopyti senas skyles, tačiau dabar galite tai pamiršti. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai neįdedant jokių pastangų, todėl mėgaukitės šiuo laikotarpiu. Žvaigždės žada, kad netolimoje ateityje turėsite progų užsitikrinti geresnę ateitį, tačiau kol kas plaukite pasroviui, pasimėgaukite ramybe, ir įsikraukite jėgų, – jų greitu metu tikrai prireiks.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Gali kilti įvairių nesusipratimų, dėl kurių teks įrodinėti savo teisumą. Nors tokia situacija nebus iš maloniųjų, tačiau galiausiai viskas išsispręs savaime. Galite jausti jėgų trūkumą atliekant įprastus kasdienius darbus, todėl žvaigždės pataria nepersistengti, ir šiek tiek laiko skirti poilsiui. Net ir pora valandų, praleistų gryname ore, gali padėti susidėlioti mintis, todėl į darbus grįšite su nauja jėga.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA