REKLAMA

Kaip drabužių spalvos veikia žmogaus gyvenimą

REKLAMA

Pasirinkdami tam tikros spalvos drabužį, mes atsiduodame tos spalvos bangų poveikiui. Kas atsitinka tada su mumis? Kokiai spalvai reikėtų teikti pirmenybę , kad gyvenimas klostytųsi kuo palankiau?

Raudona

Viena galingiausių ir energingiausių spalvų laikoma raudona. Raudonai apsirengęs žmogus iškart pajunta pasitikėjimą savo jėgomis. Jam kyla noras veikti, prisiimti atsakomybę, užbaigti pradėtus darbus.

Deja, su raudona spalva patartina būti atsargiems cholerikams ir hipertonikams. Padidėjęs energingumas ir papildomos emocijos gali neigiamai paveikti jų savijautą ir nuotaiką.

Juoda

REKLAMA

Juodos spalvos drabužius paprastai renkasi žmonės, trokštantys permainų. Toks pasirinkimas byloja apie tai, kad žmogus nėra patenkintas savo dabartiniu gyvenimu ir pasirengęs jį pakoreguoti. Be to, juoda spalva padeda susikoncentruoti ir atitrūkti nuo galimų sveikatos , darbo ir asmeninių problemų. Juoda spalva padeda suteikti įvaizdžiui seksualumo ir paslaptingumo.

Balta

Kai žmogus pasirenka baltą spalvą, jis bando pasinerti į iliuzijų, gėrio ir nerūpestingumo pasaulį. Balta drabužių spalva simbolizuoja moteriškumą, laisvę, lengvumą ir polėkį. Baltai apsirengęs žmogus pasidaro svajingas ir geraširdis. Manoma, kad vyrai, mėgstantys šią spalvą, pasižymi švelnesniu ir labiau sukalbamu būdu.

Geltona

Geltoną spalvą paprastai mėgsta optimistai arba tie, kuriuos apima pakili nuotaika. Jeigu žmogui gyvenime trūksta saulės, šilumos ir džiaugsmingų momentų, psichologai rekomenduoja papildyti savo garderobą šios spalvos daiktais. Įdomu tai, kad geltona spalva gerina intelektualinius sugebėjimus. Todėl laikyti egzaminus ar dalyvauti darbo pokalbiuose geriausia apsirengus geltonai.

Pilka

Norite išlikti nepastebimi minioje? Tada drąsiai vilkitės pilkos spalvos kostiumą. Būdama neutrali, pilka spalva suteikia pusiausvyros ir normalizuoja savijautą. Žmogus atrodo ramus, blaiviai mąstantis, tačiau atsiribojęs ir be iniciatyvos. Tokioje situacijoje, kai reikia padaryti pašnekovui neišdildomą įspūdį, pilka spalva bus blogas pasirinkimas.

Mėlyna

Paprastai mėlyną spalvą renkasi konservatyvių pažiūrų, idealistai ir patikimi žmonės. Jeigu ruošiatės eiti į svarbų susitikimą, renginį, kur bus sprendžiamas jūsų likimas, pasirinkite mėlynos spalvos drabužį. Įdomu tai, kad apsivilkus mėlynai, galima truputį sumažinti kraujo spaudimą, galvos skausmą ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Rožinė

Rožinė spalva suteikia žmonėms lengvą koketiškumo ir vaikiško nerūpestingumo dvelksmą. Rožinė laikoma mergaičių spalva, todėl jis suteikia merginos ar moters įvaizdžiui jausmingumo, švelnumo ir romantiškumo atspalvį. Kai norite pailsėti nuo kasdienės rutinos ir pasijusti mažu nerūpestingu vaiku, rožinės spalva jums padės.

Žalia

Žalia spalva simbolizuoja gyvenimą, sveikatą, žydėjimą ir vaisingumą. Šioje spalvoje žmogus jaučiasi jaukiai, natūraliai. Jeigu jums reikia pagerinti sveikatą, pataisyti santykius šeimoje, sureguliuoti finansinius klausimus, rinkitės žalią spalvą.

Ruda

Rudą spalvą mėgstantys žmonės paprastai būna pastovūs, tvirti ir nelankstūs. Jie laikosi konservatyvių pažiūrų įvairiais klausimais, būna padorūs ir nemėgsta rizikuoti. Jeigu norite, kad jūsų gyvenime atsirastų daugiau pastovumo, kantrybės realizuojant savo potencialą, tai vilkėkite rudos spalvos drabužius. Taip apsirengę tapsite labiau organizuoti ir nuoseklūs, įgausite daugiau kantrybės, kurios taip trūksta mūsų beprotiško tempo kasdienybėje.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA