REKLAMA

Ištikimiausi vyrai pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Dažniausiai rinkdamosi partnerį visos tikimės, kad jis bus ištikimas, tad gali kilti klausimas, kokių Zodiako ženklų vyrams monogamija yra priimtiniausia. Nors Zodiako ženklas ne visada apsprendžia asmens charakterio savybes, tačiau toms moterims, kurios tiki horoskopais, vyrų ištikimybės reitingas gali pagelbėti mezgant naujas pažintis. Taigi, kokių Zodiako ženklų atstovai rečiausiai eina į karę?

Avinas: impulsyvus, bet patikimas

Avino ženklo atstovai yra labai romantiški, į pasimatymą neretai ateina su puokšte gėlių. Avinai nemėgsta žadėti to, ko negali ištesėti, todėl jie yra laikomi patikimais partneriais. Vis dėlto, šio Zodiako ženklo atstovai tiesiog negali pakęsti monotonijos: jei Avinui pasidarys nuobodu, jis gali gali pradėti žvalgytis į kairę. Šio Zodiako ženklo atstovų ištikimybės reitingas yra pakankamai aukštas: dvi žvaigždutės iš trijų.

Jautis: ištikimas gyvenimo palydovas

Užkariauti Jaučio širdį nėra taip paprasta, tačiau tuomet, jei pavyksta tai padaryti, galite tikėtis, kad meilė truks visą gyvenimą. Jaučiai deda dideles pastangas, kad išsaugotų santykius, todėl į kairę jie nevaikšto, ir į tą pusę net nežvilgčioja. Jaučių ištikimybės reitingas – trys žvaigždutės iš trijų.

REKLAMA

Dvyniai: ištikimybė iš išskaičiavimo

Dvyniai nėra laikomi labai patikimais partneriais. Kol šio Zodiako ženklo atstovams naudinga puoselėti santykius, tol jie nesidairo į kitas potencialias partneres, tačiau tuomet, jei atsiranda barnių, Dvyniai bėga net neatsigręždami. Jų ištikimybės reitingas yra labai žemas – vos viena žvaigždutė iš trijų.

Vėžys: trumpalaikių santykių ekspertas

Vėžio ženklo atstovai nėra patys patikimiausi partneriai. Jei jie eina į kairę, dažniausiai dėl to kaltina savo antrąsias puses, nes savo kaltės pripažinti nemoka ir net nenori išmokti. Vis dėlto, anksčiau ar vėliau ir Vėžiai pasvajoja apie ilgalaikius monogamiškus santykius, tačiau ne visada pavyksta nesidairyti į kairę. Vėžių ištikimybės reitingas yra tik viena žvaigždutė iš trijų galimų.

Liūtas: atsidavęs visa širdimi

Liūtai yra labai monogamiški ir patikimi, todėl turėti tokį partnerį – kiekvienos moters svajonė. Šio Zodiako ženklo atstovas tiesiog dievina stebinti savo išrinktąją, ją lepina ne tik komplimentais, bet taip pat ir dovanomis. Liūtai yra labai išradingi, todėl jie tikrai žino, kaip santykiuose išvengti monotonijos. Šio Zodiako ženklo atstovų ištikimybės reitingas – trys žvaigždutės iš trijų.

Mergelė: patikimas ir emocingas partneris

Mergelės ženklo atstovai yra labai jautrūs ir emocingi, jie linkę į apmąstymus vienumoje, tačiau tuomet, jei santykiuose kyla tam tikrų problemų, jie pasirengę jas spręsti kalbėdamiesi su savo antrąja puse. Mergelės ženklo vyrai yra labi pastabūs detalėms, todėl negaili komplimentų. Vienos nakties nuotykiai Mergelių dažniausiai nedomina, tačiau ištikimybės reitingas vis tiek nėra idealus – dvi žvaigždutės iš trijų galimų.

Svarstyklės: romantiškas ir ištikimas partneris

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA