REKLAMA

Ištikimiausi vyrai pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Svarstyklės labai vertina santykių stabilumą, todėl šio Zodiako ženklo atstovai reti būna neištikimi. Kai Svarstyklės susižavi priešingos lyties atstove, jai rodo visą savo dėmesį, apipila ne tik dovanomis, bet taip pat ir komplimentais. Šio Zodiako ženklo atstovai nemėgsta monotonijos, todėl nuolat suka galvą, kaip galėtų nustebinti savo antrąją pusę. Svarstyklių ištikimybės reitingas – trys žvaigždutės iš trijų.

Skorpionas: jausmingas meilužis

Skorpionai yra labai sunkiai perprantami ir nenuspėjami. Šio Zodiako ženklo atstovai nėra laikomi patikimais partneriais, tačiau jie yra tiesiog neprilygstami meilužiai. Skorpionai negali pakęsti rutinos, todėl monogamiški ilgalaikiai santykiai – tikrai ne jiems. Skorpionų ištikimybės reitingas yra labai žemas – tik viena žvaigždutė iš trijų.

Šaulys: idealų ieškotojas

Šauliai savo mintyse yra susikūrę idealių santykių modelį, ir tai gerokai prasilenkia su realybe. Idealios partnerės paieškos Šauliams trukdo užmegzti ilgalaikius monogamiškus santykius, todėl šio Zodiako ženklo atstovai nėra laikomi labai patikimais. Šaulių ištikimybės reitingas – tik viena žvaigždutė iš trijų.

REKLAMA

Ožiaragis: stabilus ir sąžiningas partneris

Ožiaragiai labai vertina ištikimybę, todėl šio Zodiako ženklo atstovai yra tikrai patikimi. Jei Ožiaragis įsimyli, tai trunka labai ilgai, šio Zodiako ženklo atstovai labai sunkiai išgyvena skyrybas. Ožiaragiai visada stengiasi palaikyti gerus santykius su savo antrąja puse, pamiršta savo užsispyrimą, ir siekia nugludinti aštrius kampus. Ožiaragių ištikimybės reitingas – trys žvaigždutės iš trijų.

Vandenis: pasyvus, bet patikimas partneris

Vandeniai labai retai rodo iniciatyvą, tačiau tuomet, jei jie rimtai susidomi priešingos lyties atstovėmis, jų siekia bet kokia kaina. Šio Zodiako ženklo atstovai tiesiog negali pakęsti, jei su jais elgiamasi pernelyg globėjiškai, jų teigimu, antroji pusė neturėtų elgtis tarsi antra mama. Vandenių ištikimybės reitingas – dvi žvaigždutės iš trijų.

Žuvys: vieni ištikimiausių partnerių

Prireikia šiek tiek laiko, kol pavyksta įžiebti Žuvų jausmus, tačiau tuomet, jei pavyksta tą padaryti, šio Zodiako ženklo atstovai nesiliauja stebinę: dėl mylimos moters Žuvys gali ryžtis labai dideliems pokyčiams. Šio Zodiako ženklo atstovai nuolat ieško būdų, kaip nustebinti savo mylimąją, ir niekada nesidairo į kairę. Žuvų ištikimybės reitingas – trys žvaigždutės iš trijų.

patarimupasaulis.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA