REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 13–20 d.)

REKLAMA

Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina darbų, rūpesčių ir problemų, kurias teks skubiai spręsti, todėl patarti neprisiimti papildomų įsipareigojimų ir nešvaistyti laiko mažmožiams.

AVINAS

(03 21–04 20)

Gali tekti gerai paplušėti, kol pavyks įgyvendinti savo tikslus, todėl būkite nusiteikę, kad lengva nebus. Nors paskutiniu metu tikrai negalėjote skųstis kitų žmonių pagalbos stoka, tačiau dabar teks viską atlikti patiems. Nors įvairių kliūčių tikrai netrūks, tačiau jūsų užsispyrimas tikrai padės jas įveikti. Jei kiltų noras tiesiog nuleisti rankas ir viską mesti, pagalvokite apie tą jausmą, kuris aplanko įkopus į kalno aukštumas.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Jūsų mintys suksis vien tik apie poilsį ir atostogas, tačiau darbų, kuriuos teks atlikti, tikrai netrūks. Jei jausite, kad jus apleidžia jėgos, neatmeskite galimybės dalį darbų perleisti kitiems žmonėms. Nors esate pratę viską atlikti be kitų pagalbos, tačiau tai kartais neigiamai atsiliepia ne tik rezultatams, bet taip pat ir jūsų savijautai. Jei susidursite su tam tikrais sunkumais, nesidrovėkite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos: juk prireikus jiems pagelbėtumėte ir patys, tiesa?

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jus domins tik ta veikla, kuri gali duoti maksimalią naudą, o į smulkmenas būsite linkę nekreipti jokio dėmesio. Vis dėlto, taip elgtis nereikėtų: nepamirškite, kad smulkmenos sudaro visumą, todėl norėdami pasiekti didelius tikslus, link to turėtumėte keliauti mažais žingsneliais. Žvaigždės jums pataria būti dėmesingesniems ir neskirstyti darbų pagal tariamus jų prioritetus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Atėjo laikas daugiau dėmesio skirti sau ir savo šeimos nariams. Kad ir kaip norėtumėte teisintis, kad tam turi ateiti geresni laikai, tačiau darbai gali taip ir nepasibaigti. Nesigraužkite, jei pradėtus darbus teks nukelti kitai ar dar kitai dienai, tačiau laiko, skirto poilsiui, tikrai nereikėtų atidėlioti, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų trūkumą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta, todėl norėsite priskirti sau kuo daugiau užduočių. Deja, entuziazmas gali labai greitai nuslopti, vos tik susidursite su tam tikrais nesklandumais, todėl žvaigždės pataria šiuo metu imtis tik pačių būtiniausių darbų, o likusį laiką išnaudoti aktyviam poilsiui su draugais ar šeima. Tai padės ne tik pailsėti, bet taip pat leis pasisemti energijos.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Norėsite nuo visko atsiriboti ir pabėgti į negyvenamą salą. Nors įvairių darbų tikrai netrūks, tačiau žvaigždės pataria nepersitempti ir kuo daugiau laiko skirti poilsiui. Jei kol kas neturite galimybės planuoti atostogų, susiorganizuokite bent trumputę išvyką į gamtą, kuri padės susidėlioti mintis ir atgauti vidinę ramybę. Atminkite, kad poilsis dar niekam nepakenkė, todėl nesistenkite kuo greičiu užbaigti darbų, kurių, atrodytų, daugėja kas akimirką.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA