REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 13–20 d.)

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jūsų laukia tikrai malonus laikotarpis, kuris lepins staigmenomis ir maloniais netikėtumais. Būsite nusiteikę pozityviai, ir viskas, ko tik imsitės, eisis be didelių pastangų. Dabar palankus metas įgyvendinti senus sumanymus bei pasvarstyti apie naujus projektus. Žvaigždės šiuo laikotarpiu jums tikrai palankios, todėl pasinaudokite jums suteiktomis galimybėmis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

REKLAMA

Žvaigždės žada didelius pokyčius, todėl būkite tam pasirengę. Nors galite būti suirzę, kad ne viskas einasi būtent taip, kaip esate numatę, tačiau visa tai bus tik į naudą. Nors gali atrodyti, kad šiuo metu žvaigždės ne jūsų pusėje, tačiau po kurio laiko pripažinsite, kad pasikeitimai jums atnešė dar neregėtas galimybes. Nesigraužkite, jei atrodys, kad ne viskas einasi sklandžiai, – jau labai greitai už jūsų kančias bus dosniai atsilyginta.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Įtampos tikrai netrūks, tačiau situacija bus kontroliuojama. Viskas yra jūsų rankose, todėl dabar palanku pabaigti anksčiau pradėtus darbus bei susigrąžinti senas skolas. Būsite ne tik ryžtingi, bet taip pat ir pakankamai įtaigūs, todėl sėkmė bus jūsų pusėje. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nepradėti naujų darbų ir neplanuoti ateities, – tą galėsite padaryti jau visai netrukus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Nors kurį laiką atrodė, kad žvaigždės nuo jūsų nusisuko, tačiau pagaliau sėkmė nusišypsos ir jums. Nors kartais jaučiatės neverti jus aplankančios laimės, tačiau atminkite, kad sėkmė aplanko tuos, kurie jos laukia ir dėl jos stengiasi. Tikėtina, kad labai greitai galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine ir kur kas didesniu pozityvumu, kuriuo užkrėsite ir aplinkinius.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Būkite pasiruošę netikėtumams. Nors esate pratę, kad viskas vyksta pagal planą, tačiau įsitikinsite ir patys, kad netikėtumai gali būti net labai naudingi. Nesigraužkite, jei teks šiek tiek nukrypti nuo įprastos darbotvarkės ir atlikti keletą nenumatytų darbų, – žvaigždės už tai jums dosniai atsidėkos. Neatsisakykite pagelbėti draugams ar artimiesiems – jie tikrai tą tinkamai įvertins.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Nesigraužkite dėl to, ko negalite pakeisti. Nors jus kankins įvairūs nuogąstavimai, ir mintys suksis apie tai, kaip pakeisti esamą situaciją, tačiau žvaigždės pataria atsipalaiduoti ir tiesiog plaukti pasroviui. Labai greitai viskas susidėlios į savo vietas, ir šį laikotarpį prisiminsite tik kaip miglotą sapną. Neeikvokite savo energijos ieškodami išeities iš esamos situacijos, nes tai tėra laikinas etapas. Daugiau laiko skirkite sau ir savo artimiesiems, jei turėsite galimybę, išvykite į gamtą, – tai tikrai padės atgauti vidinę pusiausvyrą.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA