REKLAMA

5 Zodiako ženklai, tarp kurių dažniausiai pasitaiko išskirtinių asmenybių

REKLAMA

Pozityvi gyvenimo nuostata, optimizmas, žavesys, charizma ir stiprios lyderio savybės – visa tai apibūdina išskirtinę asmenybę. Dažnai šie polinkiai būna prigimtiniai ir tiesiogiai priklauso nuo Zodiako ženklo.

V vieta: JAUTIS

Gimęs pavasarį, prisodrintas saulės energijos, šviežios žolės ir atgimstančios gamtos, Jautis pasižymi stipria gyvybine energija, teigiama pasaulėjauta. Jam dažnai kyla naujų idėjų.

Būtent dėl šių savybių Jautis niekaip negali likti šešėlyje. Jam reikia būti idėjiniu atstovu, lyderiu, organizatoriumi ir kibirkščiuoti sensacijas aplink save. Tokia jo misija. Reikia pridurti, kad Jautis stengiasi žavėti kitus ne tiek savo išvaizda, kiek intelektualinėmis savybėmis.

IV vieta: LIŪTAS

REKLAMA

Žvėrių karalius iš prigimties mėgsta viską, kas yra geriausia. Saikinga arogancija, ryškus charakteris, valios jėga ir minčių aiškumas padaro Liūtą bet kokios kompanijos lyderiu. Nepaisant to, kad jo egocentriškumas kartais pranoksta ribas, tai neatstumia jo aplinkos, o priešingai – traukia, verčia tapti tokios ryškios asmenybės sekėjais ir garbintojais. Siekdamas savo tikslų Liūtas pirmiausia pasikliauja savo jėgomis ir asmeniniu žavesiu, kurio jam tikrai netrūksta.

III vieta: SKORPIONAS

Išdidus charakteris, išvystyta nuojauta ir stiliaus jausmas paverčia šio ženklo atstovus valdingomis ir savimi pasitikinčiomis asmenybėmis. Skorpionas nekreips dėmesio į kitų nuomonę, apkalbas, intrigas ir kitas smulkmenas. Jis žino, ko nori, o svarbiausia, ko reikia tam norui įgyvendinti. Jo kelias nelygus, duobėtas ir kalvotas, bet jis neketina iš jo išklysti. Tai – ne jo būdui. Dažnai šio ženklo atstovai susieja savo gyvenimą su mada, kinu, žiniasklaida. Nuolatinis siekimas vis aukščiau kelti savo kartelę yra jo sėkmės paslaptis.

II vieta: AVINAS

Avinas sugeba iš nieko padaryti viską. Įvaizdis jam – tarsi šviežio oro gurkšnis. Jis labai smulkmeniškai tvarko savo gyvenimą, orientuodamasis į savo tikslus. Avinas negali likti nuošalyje, kai kalbama apie karjerą. Garbė Avinui – jo antrasis Aš. Jo viduje taip smarkiai kunkuliuoja energija, kad pasitaikius mažiausiai galimybei pasireikšti, jis tą ir padaro. Aštrus protas – reikšmingiausias Avino bruožas. Jis bus puikus oratorius, protingas vadovas. Pilkų pelyčių tarp avinų nebūna.

I vieta: ŠAULYS

Oi, kaip jis myli save, kaip jam patinka visuotinis dėmesys! Nesėkmės, asmeniniai išgyvenimai pasitaiko, bet, žvelgdami į Šaulį, niekada nepatikėsite, kad kažkas jam negerai. Sugebėjimas sužadinti kitų simpatiją yra jo „arkliukas“ . Nuoširdumas, negailėjimas dėmesio kitiems, sumanumas ir prigimtinis gudrumas daro Šaulį stipriausiu žaidėju bet kokiame žaidime. Stilinga apranga, tiesi nugara, erelio žvilgsnis ir siekimas visur pirmauti padeda jam gauti viską, apie ką svajoja. Šio ženklo atstovai visada būna pirmose eilėse. Šaulio gerumas sukelia atgarsius aplinkinių žmonių širdyse, kurie jam atsilygina pagarba ir pripažinimu.

REKLAMA