REKLAMA

Kaip gyventi visavertį gyvenimą, nepriklausomai nuo aplinkybių

REKLAMA

7. Pripažinkite savo ir svetimas silpnąsias puses. Prašykite pagalbos ir padėkite

Prašyti pagalbos reikia, nelaikant to pažeminimu ar pareiga, paliekant kitiems teisę atsisakyti. Priimkite pagalbą ta forma, kurią galite panaudoti. Pasirinkite kuo turite sekti. Žmonės linkę padėti tiems, kurie yra nuoširdūs ir stiprios dvasios. Tik stiprus gali pripažinti savo silpnybes. Prašymas ir pagalba kitiems – dvi vienos monetos pusės, vadinasi, jeigu dabar viskas blogai, tai ir jums kada nors atsiras galimybė padėti kitam, patekusiam į audrą. Ketinimas padėti kitam – svarbiausia bet kurio sistemos elemento prasmė. Visada būna kas nors, kuris žengia jums iš paskos. Neatsisakykite jam padėti, juk už jo eina dar kažkas, kas, to visai nesuvokdamas, žengia jūsų keliu.

8  Ne kovokite už būvį, o gyvenkite

Ieškokite mažų ir didelių džiaugsmų paprastuose dalykuose. Atpalaiduokite kūną ir gaudykite sunkaus meto romantiką. Kai mes žiūrime filmą, žavimės tuo, kokį kelią praeina herojai, net jeigu jis būna nepaprastai sudėtingas. Ieškokite tų, kurie jums dvasiškai artimi, tegul jie būna jūsų švyturiu.

9. Niekada niekam neatiduokite savo pasirinkimo teisės

REKLAMA

Perduodami pasirinkimą autoritetingam žmogui, mes patenkame į priklausomybę. Pasiduodami ties pirma kliūtimi arba tada, kai atrodo, kad yra per mažai šansų laimėti, mes prarandame savo nepaprastą sugebėjimą kurti stebuklus. Nepalankiose aplinkybėse tai padeda tinginiauti, apsisaugoti nuo baimės ir kaltės, bet visada veda prie galimybių praradimo ir kartais gali kainuoti gyvenimą.

10. Prisiminkite, kad vieną dieną audra baigsis

Jis baigsis taip pat netikėtai, kaip ir prasidėjo. Viskas praeina. Vieno etapo pabaiga visada tampa kito pradžia. O ištvertas išbandymas sustiprins jūsų dvasią ir galbūt įkvėps jus supančius žmones.

Šaltinis: Intesense.ru

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA