REKLAMA

Savaitės horoskopas (gegužės 20–26 d.)

REKLAMA

Šią savaitę daugiausia problemų visiems Zodiako ženklams sukels santykiai su kitais žmonėmis: partneriu, kolegomis, artimaisiais. Atidžiau parinkinėkite žodžius. Apskritai patartina mažiau kalbėti, o daugiau klausytis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Žvaigždės pataria būti atsargesniems bendraujant su kitais žmonėmis. Atminkite, kad net ir nedidelės klaidos gali pridaryti daug žalos, todėl būkite atidūs ir stenkitės išlaikyti savo dėmesį. Nors gali atrodyti, kad nieko nėra svarbiau už laiku pabaigtus darbus, tačiau tikrai neverta rizikuoti savo ir aplinkinių žmonių gerove, – šiuo laikotarpiu bus didesnė avarijų tikimybė.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Nors šis laikotarpis jums bus gana nelengvas, tačiau žvaigždės žada ir malonių netikėtumų. Darbų ir kitos veiklos tikrai netrūks, tačiau galite būti maloniai nustebinti, kad neplanuotas nukrypimas nuo plano gali padovanoti šį tą tikrai vertingo. Žvaigždės jums pataria būti dėmesingesniems ir matyti ne tik tai, ką turite nuveikti, bet taip pat apsidairyti, kas vyksta aplink. Šis metas itin palankus vienišiams – gali būti, kad sutiksite sau skirtą žmogų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės pataria nerizikuoti investuojant ar užsiimant azartine veikla, nes šiuo metu galite patirti tikrai nemenkų nuostolių. Dabar nepalankus metas skolintis pinigus ir juos skolinti kitiems, nes gali kilti rimtų sunkumų skolą grąžinant. Geriausia, ką dabar galite padaryti, – kuo mažiau galvoti apie pinigus, ir tiesiog plaukti pasroviui. Žvaigždės žada, kad jau labai greitai turėsite galimybę pasirašyti pelningas sutartis ir papildyti savo piniginę, tad kol kas geriausia šiek tiek palūkėti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite nusiteikę kūrybingai, aplankys ne viena įdomi idėja. Reikėtų skirti daugiau dėmesio artimiausios ateities darbams planuoti, prioritetiniams darbams išskirti, nes eikvojate per daug laiko ir energijos nereikšmingiems darbams. Pirmadienį geriau nepradėti nieko naujo. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalis labai tinkamas išvykoms su šeima ar draugais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę vertėtų atkreipti dėmesį į santykius su aplinkiniais, kolegomis. Pamirškite visas praeities nuoskaudas ir pagalvokite, ką naujo, naudingo galėtumėte kartu nuveikti. Savaitgalį greičiausiai sulauksite netikėtų svečių. Dėl per didelės Jūsų nuotaikų kaitos gali kilti rimtas konfliktas šeimoje. Pasistenkite neišlieti blogos nuotaikos ant artimų žmonių.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Žvelkite į viską pozityviau, pykčio paveikti galite pridaryti nepataisomų dalykų. Antradienį ir trečiadienį padidėjusi ginčų ir konfliktų tikimybė. Savaitės pabaigoje tikėtini nesutarimai kuriant ateities planus. Jeigu užsispyrę laikysitės savo pozicijos, bus tik blogiau. Pasistenkite rasti kompromisą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jums gali prireikti draugų ar giminaičių pagalbos, tačiau galite net neabejoti, kad kartu įvairias kliūtis įveiksite kur kas paprasčiau. Įvairūs netikėtumai gali dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį, todėl tikrai neturėtumėte prastai jaustis, jei su tam tikromis užduotimis neįstengsite susidoroti vieni. Atminkite, kad iškilus sunkumams tikrai turite, kur kreiptis, todėl nebijokite prašyti pagalbos.

REKLAMA