REKLAMA

Didžiausios gyvenimo klaidos, kurias gyvenime daro Zodiako ženklai

REKLAMA

Kai kurios besikartojančios gyvenimo klaidos mums būdingos iš prigimties. Jas galima sužinoti iš šio horoskopo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Didžiausia Avino klaida, kad jis visada sprendžia apie aplinkinius pagal save. Jeigu artimo žmogaus energingumo ir emocionalumo lygis nesiekia jo nustatytos kartelės, tai jis mano, kad yra mylimas nepakankamai stipriai. Tas pats ir profesinėje veikloje. Nesulaukęs audringų ovacijų, Avinas nusivilia tuo, ką daro. Jis gali net sunaikinti visus savo darbo rezultatus. Jam sunku suprasti, kad ne visi žmonės gali taip karštai ginčytis ir taip atvirai reikšti emocijas.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Jautis – per daug užsispyręs, atkaklus ir nesileidžiantis į kompromisus. Jis daug dirba su savimi, siekia tikslų ir mano, kad visada yra teisus, o aplinkiniai žmonės – kvaili ir trumparegiai. Tokios siauros pažiūros dažnai įstumia Jautį į beviltišką vienatvę. Šalia jo nelieka nė vieno, kuris galėtų atlaikyti jo kritikos krūvį.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šis ženklas per savo gyvenimą vaidina dešimtis vaidmenų ir galiausiai pats pamiršta, koks jis yra iš tikrųjų. Aplinkinių apgaudinėjimas ir abejingumas kitų skausmui atstumia nuo Dvynių potencialius gyvenimo bendražygius, trukdo kurti darnius santykius su draugais ir kolegomis. Permainingas elgesys ir nuomonės sukuria Dvyniams pataikūnų ir veidmainių reputaciją, o nenoras ištiesti pagalbos ranką kenčiantiems atstumia net kantriausius žmones.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Didžiausia Vėžio klaida – kad jis bijo visko pasaulyje. Jis bijo viešai sakyti kalbą, garsiai kalbėti, metų metais maskuoja savo meilę ar neapykantą, slepia savo sužeistą širdį nuo aplinkinių, pabėga, jei nepasiekia sėkmės santykiuose ar darbe. Dėl nepasitikėjimo savimi ir žemos savivertės Vėžys praleidžia puikiausias galimybes pakeisti ką nors gyvenime į gerą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Nesugebėjimas pripažinti savo klaidų ir perdėtas išdidumas pridaro Liūtui daug bėdų. Paprašyti kieno nors pagalbos ir tuo pačiu parodyti, kad jis yra silpnas? Niekada gyvenime! Liūtas kankinsis stengdamasis surasti išeitį iš probleminės situacijos, bet niekam nenusilenks. Dėl tos priežasties karališkojo ženklo meilės santykiai sugriūna kaip kortų namelis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė sugeba iš degtuko priskaldyti vežimą. Pašnekovas nesugeba parinkti žodžių – reikia pabrėžti jo nekompetentingumą. Parduotuvėje neranda tinkamo atspalvio servetėlių – laikas sukelti audrą stiklinėje. Sugedo televizorius – apie šią bėdą sužinos visi! Jeigu sugebėtų be priežasties nedramatizuoti, Mergelė išvengtų 90 proc. visų savo gyvenimo konfliktų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės klysta vertindamos žmones. Joms būdinga lipti ant to paties santykių grėblio, pasitikėti visais iš eilės, be išimties, ir aukotis dėl kitų, kurie to neverti. Jeigu Svarstyklės išmoktų daryti išvadas ir vengtų blogų kompanijų, tai jos apsaugotų save nuo dvasinių, o kartais ir fizinių kančių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA