REKLAMA

Savaitės horoskopas (gegužės 27 – birželio 2 d.)

REKLAMA

Šią savaitę baigsis pavasaris, pasitiksime vasarą. Sumažės neaiškių, nenusakomų emocijų, tapsime šiek tiek ramesni, lėtesni, geriau suvokiantys, kur einame, ko siekiame.

AVINAS

(03 21–04 20)

Už visas jūsų pastangas bus dosniai atlyginta, tačiau svarbu būti kantriems. Darbo ir kitos veiklos tikrai netrūks, tačiau būsite energingi ir nusiteikę kalnus nuversti. Žvaigždės pataria stengtis ne tik dėl savęs, bet taip pat ir dėl kitų, kurie už tai jums bus tikrai dėkingi. Nepamirškite, kad viskas sukasi ratu, ir geri darbai tikrai nelieka nepastebėti.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Svajosite apie poilsį. O kaip gi taip – juk ramybės valandėlių jūs tikrai nusipelnėte. Svajokite į valias – jau labai greitai turėsite galimybę išvykti į kelionę, todėl dabar pats laikas imtis jos planavimo. Ieškodami geriausių maršrutų ir sudarinėdami lankytinų objektų sąrašą galėsite pamiršti dienos rūpesčius, todėl tai – tikrai į naudą. Galite gauti papildomo uždarbio pasiūlymų, tačiau pagalvokite, ar juos priėmę nesusidursite su laiko trūkumu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Būsite gana irzlūs ir nenusiteikę leistis į kompromisus, tačiau taip galite prisidaryti nemažai bėdos. Pasistenkite išklausyti ir kitus – net ir tada, jei jūsų nuomonės visiškai nesutampa. Žvaigždės pataria ieškoti būdų, kurie padeda išlaikyti vidinę ramybę, nes šiuo laikotarpiu įtampos tikrai netrūks. Namuose taip pat nebus ramybės, tačiau pasistenkite nesivelti į konfliktus ir išlikite kiek įmanoma ramesni.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Norėsite ramybės. Jūsų aplinkoje veiksmo tikrai netrūks, tačiau norėsite atsitraukti ir pasimėgauti laiku, skirtu vien tik sau. Nors gali kilti keblumų tai įgyvendinti, tačiau viskas yra įmanoma. Net ir trumpos ramybės valandėlės gali padėti įgyti jėgų, todėl į darbus grįšite kur kas energingesni ir nusiteikę nuversti kalnus. Jei matysite, kad ne viskas einasi pagal planą, tačiau neturite galimybės tą pakeisti, žvaigždės pataria tiesiog atsitraukti, nes tokios problemos išsispręs savaime.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Gali kilti keblumų atliekant įprastus darbus, tačiau tai jus tik dar labiau užgrūdins. Nauji iššūkiai yra būtent tai, kas jus skatina tobulėti, todėl neišsigąskite, jei ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Jei matysite, kad atlikti tam tikrus darbus yra pernelyg sudėtinga, galite paprašyti draugų ar artimųjų pagalbos – jie tikrai bus nusiteikę jums padėti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Artimiesiems gali prireikti jūsų pagalbos, todėl būkite nusiteikę jiems padėti. Turbūt žinote, kad kai kuriems jūsų artimos aplinkos žmonėms prašyti pagalbos yra gana sunku, todėl būkite atidūs, ir padėkite neprašyti. Už bet kokias jūsų pastangas žvaigždės jums tikrai dosniai atlygins, o jūsų savijauta taps kur kas geresnė. Nors įvairios veiklos tikrai netrūks, tačiau pasistenkite pakankamai dėmesio skirti ir savo šeimai.

REKLAMA