REKLAMA

Vidinio gyvenimo švara. Kaip jos pasiekti?

REKLAMA

Keli paprasti patarimai, kaip pakelti savo sąmonę ir pradėti matyti aplinkui daugiau šviesos. Pirmiausia jūs turite to panorėti. Jeigu jums patinka būti suirzusiam ir jūs nesąmoningai mėgaujatės šia būsena, patinka žiūrėti kriminalus ir baisėtis pasauliu, bei žmonėmis – niekas nepasikeis. Tingėjimas pajudinti užpakalį – šio amžiaus viena didžiausių nuodėmių. Mums atrodo lengviau nieko nedaryti, bent jau kol kas, galbūt atidedant visa tai vėlesniam laikui. Deja, užsišaldyti neįmanoma, visatoje yra dvi judėjimo kryptys: judėjimas žemyn ir judėjimas aukštyn. Jei mums atrodo, kad stovime, tai tik todėl, kad kartais slystant su slidėmis žemyn nuo kalno, gali susidaryti iliuzija, kad mes stovime vietoje, o medžiai juda. Taigi, mes arba degraduojame, arba tobulėjame. Mes visada galime rinktis kryptį, visata suteikė mums tokią laisvę. Ir ji net padeda mums kilti arba leistis, tai vadinama inercijos arba pritraukimo dėsniais.

Vidinė švaraPraktiškai ir paprastai – tai nustokite žiūrėti televizorių. Amerikoje buvo ištirta, kad maždaug 90 procentų laidų daro neigiamą įtaką žmogui. O sėkmingiausi žmonės, paprastai apskritai nežiūri televizoriaus arba žiūri jo labai mažai. Taip pat atsirinkite kokius filmus žiūrite. Atsirinkite kokias knygas, žurnalus skaitote. Ką veikiate prie interneto ir pan. Žiūrėkite šventųjų biografijas, dorybingus filmus ar laidas. Tai bus geras ir kokybiškas maistas jūsų akims. Taip pat nežiūrėkite į svetimus vyrus ir svetimas moteris. Nežiūrėkite į iššaukiančiai atrodančius žmones – tai jūsų nepakylės. Patys atrodykite tvarkingai, švariai, paprastai, dailiai ir santūriai. Taip pritrauksite šviesesnes ir tyresnes energijas į savo gyvenimą ir pakelsite savo sąmonę. Žiūrėkite į tai kas gražu ir gera – tai pripildys jūsų vidų tokio paties grožio. Jei kils noras nueikite į bažnyčią ar šventyklą, pasižiūrėti į šventųjų ar Dievo atvaizdus. Galite namuose pasikabinti šventų paveikslų – tai suteiks apsaugą jūsų namams ir žmonėms, kurie juose gyvena. Namų apsaugai sustiprinti taip pat galite juose deginti pašventintas žvakeles..

Aptarkime sekantį mūsų jutimo organą – ausis. Garsas – tai nuostabus apvalantis elementas. Ištirta, kad ten kur skamba bažnyčių varpų garsas, net kelių kilometrų spinduliu žūsta, kai kurių ligų bakterijos. Dar senovėje įvairių varpelių, cimbolų ir kitų muzikos instrumentų garsais buvo apvaloma aplinka, išvaromos piktos dvasios. Savo namus taip pat galite apvalyti varpelio garsu, apeidami juos laikrodžio rodyklės kryptimi. Labai svarbu atsirinkti kokios muzikos klausotės. Esame įpratę klausytis radijo dainų, bet pagalvokime, apie ką tos dainos? Dažniausia tai dainos apie nelaimingą meilę ar pan. Ar jūs norite to savo gyvenime? Jeigu ne, tai išjunkite tą radiją. Susiraskite šviesesnės ir labiau harmoningos muzikos – tai apvalys jūsų vidų, praskaidrins jį. Šiais laikais tikrai ne problema atrasti tokios muzikos. Ir nepamirškite vieną kitą kompaktą tokios muzikos įrašyti savo artimiesiems, draugams, kad ir jų gyvenimai prašviesėtų. Nebus lengva pereiti prie kitokios muzikos, jei esate pratę klausytis pop muzikos. Bet toks yra darbas su savimi, charakterio ir įpročių keitimas, tai atneš daug naujų patirčių į jūsų gyvenimą ir patikėkite, jūs tikrai nesigailėsite.

REKLAMA