REKLAMA

Vidinio gyvenimo švara. Kaip jos pasiekti?

REKLAMA

Kas liečia garsą, atkreipkite dėmesį į tai, apie ką kalbate ir kaip kalbate. Neapkalbinėkite kitų, nemeluokite ar pan. Kalbėkite tiesą, kalbėkite švelniai ir su meile. Tegu Jūsų žodis gydo, palaiko, paguodžia, įkvepia. Negaiškite laiko tuštiems plepalams, kalbėkite apie tai, kas iš tiesų yra svarbu. Tegu jūsų žodžiai nuskaidrina kito žmogaus gyvenimą. Dažniau pasakykite, kad mylite, pasiilgote ir tikite.

Vidinė švaraAukščiausias žodis, kuris stipriausiai apvalo – tai Dievo žodis. Ir jei jums patinka, melskitės, kalbėkite dvasinėmis temomis, garsiai skaitykite šventraščius, kartokite mantras, giedokite giesmes. O jei patiems tai daryti per sunku, tiesiog klausykitės kaip tai daro kiti. Nueikite į mišias, paskaitą ar pasileiskite maldų, giesmių, mantrų įrašus. Tai apvalys ir įneš į jūsų gyvenimą naują šviesią energiją, pakels jūsų sąmonę.

Kita juslė – tai skonis. Liežuvis – šio pojūčio organas. Ajurveda teigia, kad maistas turėtų būti šviežias, skanus, paprastas. O visose religijose atkreipiamas dėmesys į tai, kad jis turi būti sudvasintas. Sako, kad moteris vyro širdį gali pasiekti per skrandį. Ir iš tikro maistas mūsų gyvenime atlieka labai svarbų vaidmenį. Pasakyk ką valgai, ir aš pasakysiu koks tavo charakteris. Teigiama, kad viena trečioji to ką suvalgome eina į mūsų kūną, viena trečioji į mūsų subtilų kūną, o likusi dalis pasišalina. Taigi, kai valgome maistą, kartu su maistu suvalgome ir tą maistą gaminusio žmogaus mintis, emocijas. Todėl labai svarbios yra mūsų mintys, su kuriomis mes gaminame maistą. Galvokite apie tai kaip mylite žmogų, kuriam gaminate šį maistą, galvokite apie tai, kad šis maistas jį pasotins, suteiks jam sveikatą, jėgų – patikėkite taip ir bus, nes mintis labai galinga. Dar geriau jei gamindami melsitės, arba klausysitės dvasingos muzikos, jausite dėkingumą visatai ir Dievui už dovanas ant jūsų stalo. O jeigu tą maistą pagaminę dar ir pasiūlysite Dievui. Toks maistas tampa stebuklingu ir žmogus, kuris jį valgo apsivalo nuo nuodėmių, nepastebimai keičiasi jo charakteris ir likimas. Taip yra todėl, kad valgydamas sudvasintą maistą žmogus kaupia savo gerą karmą. Galbūt ir toliau jis paraleliai kaupia blogąją karmą, kuri jam vieną dieną sugrįš, bet ši geroji karma, taip pat grįš, atverdama jam galimybes tobulėti ir keistis į gerą.

Kad nedarytume nuodėmių ir maistas mus apvalytų, reikia atsisakyti maisto, kuris neša savyje mirties energiją (viščiukai, ančiukai, karvutės ir pan.). Stenkitės daugiau valgyti vaisių, kuriuos pati gamta mums dovanoja, vartokite pieno produktus. Vedos sako, kad pieno produktai yra pripildyti meilės energijos. Subtilesni žmonės gali pajausti tai gerdami pieną. Paeksperimentuokite, pasišildykite vakare pieno, įsidėkite į jį truputį medaus, cinamono, kardamono ar kitų prieskonių. Ir atsigerkite. Jūs pajusite, kad jus užpildys ramybė, širdyje pasidarys šilčiau, pajusite meilę ir dorybę. Tokia yra šio produkto energija. Vedos teigia, kad žmogaus geriančio vakarais šiltą pieną intelektas stiprėja.

REKLAMA
REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA