REKLAMA

Vidinio gyvenimo švara. Kaip jos pasiekti?

REKLAMA

Dar mes turime lytėjimo pojūtį. Ką gi liesti ir ko ne? Prisiminkime vieną iš Dievo įsakymų. Negeisk svetimo vyro ir svetimos moters. Taigi, neliesk svetimo vyro ir svetimos moters. Neliesk nei mintimis, apie tai galvodamas, nei fiziniame plane. Ar tai reiškia, kad neturėtume visiškai prie jų liestis? Ankščiau įvairiose senovės kultūrose žmonės iš tikro prie svetimų vyrų ar moterų nesiliesdavo. Buvo priimta pasisveikinant linktelėti galvą, suglausti delnus, pakelti kepurę ar panašiai. Jei aukštuomenės dama paduodavo kam nors ranką, tai jį būtinai dėvėdavo pirštinaitę. Tik šiais laikais vakarų civilizacijoje paplito naujas paprotys bučiuotis ir apsikabinėti su mažai pažįstamais skirtingos lyties atstovais. O. G. Torsunovas pataria žmonėms, neapsikabinėti kitų moterų ar vyrų sveikinantis, nes per fizinį kontaktą, jei tarp žmonių bus suderinamumas širdies lygyje, subtiliame lygyje užsimegs ryšys, o tai trukdys išlikti ištikimam savo sutuoktiniui. Gali vis iškilti mintys apie tą kitą, ir ką gi tai gero gali duoti dabartinei santuokai?

Lieskite savo vaikus, savo sutuoktinį, tėvus. Lieskitės prie šventų žmonių kojų. Ir tai padės jums apvalyti jūsų gyvenimą.

Taip pat nelieskite ir neimkite to, kas jums nepriklauso. Apskirtai imkite tik tiek, kiek jums reikia ir ne daugiau. Taip apsivalysite nuo gobšumo. Mokykitės duoti. Duokite ir subtiliai, ir materialiai.

Vidinė švaraPaskutinė juslė, kurią trumpai aptarsime – tai uoslė. Keli buitiniai patarimai. Kvėpinkitės natūraliais eteriniais aliejais. Venkite bet kokių kvepalų ar dezodorantų, kurių sudėtyje yra alkoholio. Sužinokite koks kvapas ir kaip gydo, suteikia gerą nuotaiką ir naudokitės šiomis gamtos dovanomis. Dažniau išeikite pasivaikščioti į mišką, kvėpuokite pilnais plaučiais. Jei dovanojate kam nors nuskintas gėles, būtinai jas prieš tai paaukokite Dievui, nes priešingu atveju, jos pūdamos skleidžia subtilų kvapą, kuris pritraukia subtilias būtybes, mintančias ta energija. Taip pat dažnai vėdinkite namus, jei mėgstate smilkykite smilkalus. Tik rinkitės vien iš natūralių medžiagų.

Pabaigai. Dirbkite su savimi, skirkite laiko savęs pažinimui ir vystymuisi. Išmokite tai daryti kasdien. Dažniau eikite į savęs pažinimo ir tobulėjimo seminarus, paskaitas, nes atidėjus savęs tobulinimąsi ateičiai, „po to“ gali būti jau per vėlu. Tai galime pamatyti pažvelgę į savo senelius, tėvus – daugumai keistis ar kažką keisti savo gyvenimuose yra labai sunku, beveik neįmanoma. Taigi, keiskitės ir tobulėkite dabar. Gyvenkite, mylėkite, melskitės ir būkite laimingi. O pradėti galite ir nuo mažų dalykų, sąmoningai atsisakydami savo gyvenimuose to kas kenkia ir rinkdamiesi tai, kas pripildo gyvenimą šviesa, meile ir laime.

REKLAMA
REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA