REKLAMA

Birželio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Birželio mėnuo visiems Zodiako ženklams bus nepamirštamas ir kupinas įdomių įvykių bei išgyvenimų. Vieniems pasitaikys proga išlošti nemenką sumą, leistis į kelionę, kitiems – pradėti privatų verslą ar surasti savo meilę. Pirmą vasaros mėnesį visiems patartina kontroliuoti savo mąstyseną ir vyti šalin neigiamas mintis, nes jos greitai materializuosis. Tik patys galėsite puikų mėnesį apjuodinti savo mintimis, žodžiais ir poelgiais.

Patartina nešvaistyti be reikalo pinigų, o hipertonikams ir hipotonikams – daugiau dėmesio skirti savo savijautai.

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

Pirmąjį vasaros mėnesį Avinui nepatartina leistis į avantiūras su menkai pažįstamais žmonėmis, net jeigu jie žada didelius pinigus, kitaip jis gali atsidurti finansiniuose spąstuose, iš kurių tektų kapstytis daugybę metų.

REKLAMA

Birželio mėnesį Avinas užsimanys aštrių pojūčių, todėl jis pasistengs pagyventi smagiai – leisis į rizikingą kelionę, užsiims azartiniais žaidimais ar taps vienu iš meilės trikampio dalyvių. Iš tikrųjų Avinui dabar svarbiausia surasti laiko savo šeimai, pataisyti santykius su antrąja puse, daugiau bendrauti su vaikais.

Vienišas Avinas galės susipažinti su įdomiu asmeniu per šeimynines šventes ar privačius vakarėlius.

Kai kurie šio ženklo atstovai nuspręs pakeisti savo veiklos sritį, kas teigiamai atsilieps pakrikusiai jų finansinei padėčiai.

Silpna vieta Avinui šį mėnesį bus gerklė.  

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

2019 metų birželio mėnesį Jautis nuspręs pakeisti savo veiklos pobūdį. Bet pirmiausia jam reikės užbaigti visus pradėtus darbus ir atiduoti skolas. Neverta statyti oro pilių, dabar jam reikės pademonstruoti savo prigimtinį praktiškumą , tai padės sparčiau judėti tikslo link.

Mėnesio viduryje gali sumažėti produktyvumas, tai atsilieps ir finansinei padėčiai, todėl reikia vengti nereikalingų išlaidų.

Asmeniniame gyvenime nenusimato jokių permainų. Šeimą turintis Jautis bus užsiėmęs įprastais buitiniais rūpesčiais, o vieniši šio ženklo atstovai galės susipažinti su priešingos lyties asmeniu tik per savo aktyvų gyvenimo būdą, jeigu nesėdės namuose. Deja, ilgalaikių santykių jiems sukurti vis tiek nepavyks.

Birželio mėnesį Jaučiui patartina vengti tokių sporto rūšių, kur galėtų patirti traumą, nes jam gresia didelis pavojus susižeisti ir pakenkti savo sveikatai.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

2019 metų birželis Dvyniams bus švenčių ir malonių įvykių mėnuo. Jų laukia iškilmingas renginys, kuriame dalyvaus ne tik visa šeima, bet ir nepažįstami žmonės. Pasiruošimai šventėms pareikalaus nemažai laiko ir rūpesčių, kurių dalį teks prisiimti šio ženklo atstovams.

Dėl daugybės organizacinių rūpesčių Dvynių karjera bus nustumta į antrąjį planą, todėl jokių permainų darbe tikėtis neverta. Užtat meilės fronte viskas klostysis puikiai. Susituokę Dvyniai taps dar artimesni savo antrajai pusei, prasidės naujas romantinis periodas.

Vieniši Dvyniai, kurie gyvena aktyvų gyvenimą, turės šansų užmegzti naujų pažinčių. Tarp jų bus vienas asmuo, kuris suvirpins širdį.

REKLAMA