REKLAMA

Birželio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Vieną savaitgalį jos paliks savo nesibaigiančius darbus ir išvažiuos į gamtą ar prie jūros, kur galės atsipalaiduoti ir fiziškai, ir protiškai. Yra didelė tikimybė, kad vieniši šio ženklo atstovai iš tokios išvykos sugrįš ne vieni. Juos parlydės įdomus priešingos lyties asmuo.

Svarstyklėms, kurios jau turi savo antrąją pusę, šis poilsis padės labiau suartėti su mylimu žmogumi ir vėl pasinerti į romantikos pasaulį, kaip buvo pirmomis pažinties dienomis.

Darbe gali kilti konfliktas su kolega dėl piniginių klausimų, tačiau Svarstyklės, kurioms iš prigimties būdingas korektiškumas ir diplomatiškumas, per trumpą laiką jį užglaistys.

SkorpionasSKORPIONAS

(10 24–11 22)

REKLAMA

2019 metų vasaros pradžią Skorpionas pasitiks su mintimis apie tai, kad jam laikas keisti įvaizdį. Ir paskubės įgyvendinti savo norą: pakeis šukuoseną, garderobą, stilių. Tokios permainos teigiamai atsilieps jo karjerai ir meilės santykiams. Vadovai kitomis akimis pradės žiūrėti į elegantišką specialistą ir net ims svarstyti, ar neverta jam pasiūlyti aukštesnio posto. Nuo tokio pasiūlymo geriau neatsisakyti.

Dėl tokio naujo įvaizdžio pirmą vasaros mėnesį vienišam Skorpionui teks išgyventi karštų jausmų, kurie padės pamiršti nelabai sėkmingus ankstesnius ryšius. Šeimą turinčiam Skorpionui patartina pasinaudoti fantazija ir įnešti permainų į savo santykius su antrąja puse. Tai padės sutvirtinti sąjungą. Draugai nuolat kvies Skorpioną kartu praleisti laisvalaikio. Bet geriau atsisakyti, nes dėl to gali kilti nesutarimų su mylimu žmogumi. Išeitis: visur eiti su savo antrąja puse.

Birželio mėnesį patartina daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, geriau maitintis, daugiau judėti.

ŠaulysŠAULYS

(11 23–12 21)

2019 metų birželio mėnesį Šaulio laukia daug naujienų, netikėtų įvykių. Tam tikros permainos jo aplinkoje padės sureguliuoti asmeninį gyvenimą. Vasaros pradžioje šio ženklo atstovams bus palankus metas atsikratyti žalingų įpročių, todėl geriau pasinaudoti šia proga, nes vėliau tai padaryti bus kur kas sunkiau. Toks žingsnis palankiai atsilieptų sveikatai. Šauliui pavyks sėkmingai atsikratyti antsvorio, jeigu jis birželį ims laikytis dietos ir reguliariai mankštintis.

Birželio mėnesį Šauliui pasitaikys neblogas papildomas uždarbis arba jam pasiūlys naujas pareigas. Pagerės jo santykiai šeimoje, atsiras daugiau abipusio supratimo su antrąja puse.

Šauliui, kuris dar nesurado savojo žmogaus, birželį patartina pradėti intensyvias paieškas ir akylai dairytis aplinkui.

Apskritai Šauliui rekomenduojama vasaros pradžioje atidžiai stebėti ženklus, kuriuos jam siųs likimas. Tai padės pasiekti neįtikėtinų rezultatų darbe, versle ir finansinėje sferoje. Nemaža tikimybė, kad jis gaus papildomų pinigų iš kol kas dar jam nežinomo šaltinio.

OžiaragisOŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis pripratęs darbuotis nenuleisdamas rankų, tačiau birželio mėnesį darbas jam suteiks ne tik pasitenkinimą, bet ir piniginį atpildą. Tačiau neprotingai iššvaistyti papildomų lėšų brangiems pirkiniams nepatartina. Reikėtų rūpestingiau elgtis su uždirbtais pinigais, kitaip jau vasaros viduryje galės pasijusti dugne.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA