REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (birželio 3–9 d.)

REKLAMA

Šią birželio pradžios savaitę sužaliavusi ir klestinti gamta suteiks daugiau energijos žmonėms. Dauguma Zodiako ženklų bus optimistiškai nusiteikę ir galės nuveikti daugiau nei paprastai. Stenkitės dažniau būti gryname ore ir laisvą laiką leisti gamtoje.

AVINAS

(03 21–04 20)

Žvaigždės žada džiuginantį metą. Būsite optimistiškai nusiteikę, todėl net ir nedideli nesklandumai jums tikrai nesugadins nuotaikos. Palanku skirti laiko mėgstamiems užsiėmimams ar pradėti naują veiklą – gali būti, kad tai padės atrasti naujų talentų. Būkite atviri naujovėms ir nebijokite rizikuoti, nes už drąsą jums bus tikrai dosniai atseikėta. Nepersistenkite sportuodami – šiuo laikotarpiu bus didesnė traumų tikimybė.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Būsite energingi ir pakilios nuotaikos, todėl įvairūs kasdieniai rūpesčiai tikrai neatrodys slegiantys. Kurį laiką teko daugiau dėmesio skirti darbinei veiklai, tačiau dabar galėsite šiek tiek atsikvėpti. Jei vis svarstėte apie galimybę aplankyti vieną ar kitą šalį, dabar pats laikas imtis atitinkamų veiksmų. Kelionių planavimas dabar bus kaip niekad sklandus, todėl pasinaudokite šia proga.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Galite pajusti jėgų trūkumą, todėl įvairių užduočių atlikimas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų nei esate įpratę. Nekelkite sau pernelyg didelių reikalavimų – jei matysite, kad pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, greičiausiai užsibrėžti tikslai yra pernelyg dideli. Žvaigždės pataria link tikslo judėti mažesniais žingsneliais, nes priešingu atveju įvairių užduočių atlikimas gali tapti tiesiog neįmanomu.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Skubėkite lėtai. Nors atrodys, kad įvairių darbų, kuriuos reikia atlikti, yra gerokai daugiau nei norėtųsi, tačiau skubėti tikrai neverta. Žvaigždės pataria susikaupti, ir kiekvienos užduoties atlikimui skirti kiek įmanoma daugiau dėmesio, nes priešingu atveju tuos pačius darbus gali tekti atlikti ne vieną, bet kelis kartus. Tai, žinoma, gali įnešti tik dar daugiau sumaišties, todėl būkite atsargūs, ir visus darbus atlikite kiek įmanoma kruopščiau.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jus nustebins aplinkinių žmonių geranoriškumas. Nors pagalbos prašymas jums tikrai nėra būdingas, tačiau šiuo laikotarpiu be jos neišsiversite. Tam tikrų užduočių atlikimas gali pareikalauti komandinio darbo, todėl teks į tai įtraukti kolegas ar kitus pažįstamus asmenis. Nesisielokite, kad tam tikrų darbų neįstengsite atlikti savarankiškai – juk tai tikrai ne visada yra įmanoma.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jus užplūs nostalgiški prisiminimai, todėl bus sunku susikaupti. Žvaigždės pataria nesižvalgyti į praeitį, ir susitelkti į tai, kas jūsų laukia ateityje. Darbinėje veikloje galimi tam tikri nesklandumai, tačiau jų galėsite išvengti, jei pasistengsite susitelkti tik į vieną veiklą. Galimi smulkūs nesutarimai su namiškiais, tačiau jie bus lengvai išsprendžiami, jei vengsite priekaištų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Darbų tikrai netrūks, tačiau būsite labai energingi ir nusiteikę įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis. Jūsų pastangos tikrai atsipirks, todėl nenusiminkite, jei gali tekti dirbti viršvalandžius ar atlikti kolegų patikėtas užduotis. Greitu metu žvaigždės numato finansinės situacijos pagerėjimą, todėl tikrai verta šiek tiek pasistengti. Jei jūsų pagalbos prireiktų draugams ar artimiesiems, neatsisakykite jiems pagelbėti, nes už tai žvaigždės jums tikrai atsidėkos.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA