REKLAMA

5 klajokliai Zodiako ženklai, kuriems nieko nereiškia emigruoti į kitą šalį

REKLAMA

Kad galėtų persikraustyti į kitą šalį, daugumai žmonių reikėtų ilgai ruoštis ir įveikti nežinomybės baimę. Tačiau kai kuriems Zodiako ženklams užtenka tik panorėti ir pasiimti būtinus daiktus. Jie iš prigimties turi klajoklių „kraujo“.

V vieta. ŠAULYS

Šio ženklo atstovai labai rimtai reaguoja į persikėlimo klausimą, ypač į kitą šalį, tačiau jų valios jėga, sutelktumas ir atsakomybės jausmas padeda žengti tokius žingsnius, nesibaiminant jokių praradimų. Šaulys padarys viską gražiai ir niekada dėl to nesigailės. Dar reikia pridurti, kad tokiai idėjai neteks ilgai bręsti. Šaulys nusprendė – ir nedvejodamas imasi veiksmų.

IV vieta. VANDENIS

Vandeniui, pakeliavusiam po kokią šalį, kuri jam labai patiks, būtinai ateis į galvą mintis, kad galėtų joje apsigyventi. Entuziazmo ir energijos jam netrūks. Grįžęs namo, jis išstudijuos internete viską apie potencialią naują gyvenimo vietą. Draugai ir artimieji bus įtraukti į bendrus svarstymus ir diskusijas. Vienintelis dalykas, kas gali sustabdyti entuziazmo kupiną Vandenį – tai rimtos objektyvios kliūtys ir nepalankios aplinkybės.

REKLAMA

III vieta. DVYNIAI

Tarp Dvynių dažnai pasitaiko žmonių, kurie pasirengę pakeisti gyvenamą vietą. Juos traukia ne romantika, o tikslas. Jie žino, ką ir kodėl daro. Charakteringas niuansas yra tai, kad toks drąsus žingsnis būdingas Dvyniams iki vidutinio amžiaus. Ir tai nesusiję su gyvenimo aktyvumo piku. Tokio amžiaus Dvyniams būdinga atsakingai žiūrėti į permainas. Jie sugeba numatyti ir kurti ilgalaikes perspektyvas. Jie nemėgsta prarasti laiko tuščiai. Jeigu priima sprendimą, tai kuo greičiau pradės veikti, tuo bus geriau.

II vieta. JAUTIS

Dauguma nustemba pamatę Jautį antroje klajoklių vietoje. Mat šio ženklo atstovai iš prigimties būna labai ištikimi ir atsidavę. Tai liečia jų prisirišimą prie savo šalies ir žmonių. Bet būtent pastarasis dalykas ir išjudina Jautį. Paskui savo žmogų jis gali eiti į pasaulio kraštą, jeigu to reikalauja aplinkybės. Palaikyti jį, padėti jam, būti šalia – pagrindinė priežastis, kodėl Jautis gali emigruoti. Pačiam Jaučiui toks žingsnis būna skausmingas, nes jis trokšta, kad būtų gerai visiems artimiesiems, tačiau palikęs tėvynėje draugus ir artimuosius, jis niekada nepraras ryšio su jais. Jis galės netikėtai juos aplankyti ir palaikys, kaip pajėgs.

I vieta. SKORPIONAS

Drąsos ir ryžto Skorpionui gali pavydėti kiekvienas. Jį traukia viskas, kas gali atnešti sėkmę, todėl natūralu, kad jam kyla mintys apie gyvenimo šalies pakeitimą. Komfortas jam visada būna antroje vietoje, o svarbiausia darbas ir tikslas. Paskatinti emigruoti Skorpioną gali geras darbo pasiūlymas ar net noras išbandyti save. Skorpionas nepraleis savo šanso, jeigu pajus, kad gali išsipildyti jo sena svajonė. Jis žino, kaip reikia gyventi. Skorpionas suvokia, kad kantrybė – sėkmės pagrindas. Jis moka laukti ir iškentėti. Šis jo ištvermingumas padeda jam, reikalui esant, pradėti viską nuo nulio ir galiausiai pasiekti užsibrėžtą tikslą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA