REKLAMA

Savaitės horoskopas (birželio 10–16 d.)

REKLAMA

Šią vasaros savaitę visiems Zodiako ženklams patartina sumažinti tempą ir daugiau džiaugtis gyvenimu. Mažiau energijos iššvaistydami negatyvui, pasieksite daugiau ir lengviau.

AVINAS

(03 21–04 20)

Tvyraus harmonija. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai be didesnių jūsų pastangų, todėl galėsite šiek tiek atsikvėpti. Žvaigždės pataria tiesiog plaukti pasroviui, nekurti naujų planų ir vengti sudaryti naujas sutartis. Palankus metas daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams, leisti laiką gamtos prieglobstyje. Jei atsirastų galimybė keisti darbą ar imtis naujos veiklos, tą geriausia atidėti netolimai ateičiai.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Įtampos netrūks, tačiau rasite būdų, kaip ją įveikti. Gali tekti daugiau laiko praleisti darbe, pabaigti seniau pradėtus darbus. Neišsigąskite, jei atrodys, kad vietoj vieno pabaigto darbo atsiranda keli nauji, nes šis laikotarpis labai greitai praeis. Tikėtina, kad turėsite galimybę padidinti gaunamas pajamas, todėl padidėjęs krūvis duos ir apčiuopiamą naudą. Nors jūsų šeimos nariai gali imti skųstis dėmesio trūkumu, tačiau labai greitai už prarastą laiką galėsite atsigriebti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės jums žada sėkmę. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai be didesnių jūsų pastangų, todėl galėsite pamiršti nesėkmes ir pasimėgauti tikrai džiuginančiu laikotarpiu. Rekomenduojama daugiau laiko skirti bendravimui su šeimos nariais ir draugais, vengti dirbti viršvalandžius. Nors atrodys, kad galite tiesiog kalnus nuversti, tačiau nepamirškite, kad kokybiškas poilsis ne ką mažiau svarbus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Galimi nesutarimai darbe ir namuose, todėl žvaigždės pataria kuo mažiau veltis į konfliktus, ir stengtis rasti kompromisą, kuris būtų tinkamas abiem pusėms. Prieš išsakydami pastabas pirmiausia pagalvokite, ar tai bus naudinga, ar vis dėlto priekaištai pridarys tik dar daugiau žalos. Jei sulauksite kritikos, nepriimkite to pernelyg asmeniškai, nes šiuo metu gali tekti susidurti su pavydžiais žmonėmis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pagaliau jūsų pastangos bus pastebėtos ir už atliktus darbus bus dosniai atlyginta. Tikėtina, kad sulauksite naujų darbo pasiūlymų ar paaukštinimo darbe, todėl greitu metu nusimato finansiniai pokyčiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria neužmigti ant laurų, ir toliau užsiimti įprasta veikla. Šiuo laikotarpiu gali tekti kaip reikiant paplušėti, tačiau visos jūsų pastangos anksčiau ar vėliau atsipirks.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali būti sunku susikaupti, tad darbai eisis ne taip sklandžiai kaip esate įpratę. Kai kurios užduotys gali atrodyti tiesiog neįveikiamos, tačiau žvaigždės pataria jų neatidėti į šalį, nes vėliau darbų atlikimas gali būti dar sudėtingesnis. Šiuo laikotarpiu gali tekti daugiau laiko praleisti darbe, tačiau nedidelės išvykos planavimas tikrai praskaidrins jūsų nuotaiką.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Viskas tekės įprasta vaga, tačiau žvaigždės žada pokyčius vienišiams. Jei būsite atidūs ir nepamiršite kartkartėmis apsidairyti, tikrai pastebėsite, kad jūsų artimoje aplinkoje esantis asmuo siekia pritraukti jūsų dėmesį. Būkite atviri naujovėms – net ir tada, jei nesate pasirengę naujiems santykiams, suteikite šiam asmeniui šansą, o laikas parodys, kur tai gali nuvesti. Jei esate įsipareigoję, palankus metas planuoti romantišką savaitgalį.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA