REKLAMA

Ką apie žmogaus charakterį atskleidžia jo pėdos

REKLAMA

Žmonių pėdos kaip ir rankos būna skirtingos. Manoma, kad pagal jų formą galima šį bei tą sužinoti apie asmens charakterį. Vasarą nesunku tai patikrinti, nes dauguma žmonių paplūdimiuose būna basi ir po miestą vaikšto su atviromis basutėmis.

Žmonių pėdų formos skirstomos į tris grupes.

1. Valstiečio pėda

Pėda, kurios visų pirštų ilgis beveik vienodas ir sudaro beveik stačiakampio formą. Tokia koja antikos laikų vadinama valstiečio pėda. Ji būdinga ramiam, pragmatiškam tipui. Žmogus su tokia pėda mėgsta ilgus apmąstymus ir kruopščiai apsvarsto kiekvieną sprendimą, analizuoja jo pliusus ir minusus. Paprastai tokie žmonės būna labai praktiški ir lojalūs, bet tai dar nereiškia, kad galite jais drąsiai pasitikėti. Pirmiausia turite patys pelnyti jų pasitikėjimą.

Pėdų formos2.  Graikiška pėda

REKLAMA

Tokia pėda vadinama ugnine arba graikiška. Jos skiriamoji ypatybė yra ta, kad antrasis pirštas būna ilgesnis ir išsiskiria iš kitų. Tokia pėda priklauso aktyviems ir kūrybingiems tipams, kurie su entuziazmu sutinka naujas idėjas ar susipažįsta su naujais žmonėmis. Jie taip pat sugeba skatinti ir motyvuoti aplinkinius. Deja, graikiškos kojos savininkas gali būti per daug impulsyvus, todėl dažnai patenka į stresines situacijas.

3. Romėniška pėda

Romėniška pėda paprastai būdinga žmonėms su dailia ir proporcinga figūra. Jie būna gana atviri ir mokantys bendrauti, nenustygstantys nenuoramos. Jie visada pasirengę mokytis ko nors naujo, siekia naujų žinių, įspūdžių išgyvenimų. Dažnai romėnišką pėdos formą turi mėgstantys keliauti ir atverti sau vis naujus horizontus.

REKLAMA