REKLAMA

Sunkiausio charakterio Zodiako ženklų Top 5

REKLAMA

Ar pastebėjote, kad pasitaiko žmonių, su kuriais sunku sutarti? Astrologai teigia, kad tai priklauso ir nuo gimimo mėnesio. Sužinokite, kurie Zodiako ženklai iš prigimties būna sunkaus būdo.

V vieta: VANDENIS

Jeigu įsimylėjote Vandenį, ruoškitės išbandymams. Šis Zodiako ženklas bus labai reiklus ir partneriui, ir sau. Bet jeigu jūs ieškote flirto be atsakomybės, tai pataikėte ne tuo adresu. Vandenis bus reiklus ir globalinių dalykų, ir smulkmenų atžvilgiu. Jam reikės tam tikros poilsio vietos, tam tikros firmos drabužių, kvepalų. Jeigu jūsų jausmai nuoširdūs, bijoti Vandenio nereikia. Bet jeigu nepasitikite dėl savo pasirinkimo, tai geriau iškart pasitraukti į šalį ir likti gerais draugais. Vandeniui tas tiks, nes jis moka draugauti.

IV vieta: ŠAULYS

Bendraujant su Šauliu teks būti atidiems. Reikės pagalvoti prieš ką nors sakant, nes tušti žodžiai jam nepatinka. Reikės išmokti nusileisti. Jeigu Šaulys ką nors nusprendė, tai nesitrauks. Jums nepavyks jo perkalbėti. Teks būti savimi, o ne apsimetinėti. Jis labai vertina tiesumą, lojalumą ir ištikimybę. Bet kokią išdavystę jis atskleis greičiau, nei tikitės.

REKLAMA

III vieta: VĖŽYS

Labai savotiškas ženklas. Nuo kitų Vėžys skiriasi pirmiausia tuo, kad mėgsta rinktis pats, o ne būti išrinktas. Kad prisigerintumėte prie Vėžio, prireiks daug kantrybės ir svarių įrodymų, kad esate verti būti šalia jo. Jis trokšta, kad viskas būtų gražu, vertina šeimos židinį, mėgsta viską daryti drauge. Nepavyks būti egoistu poroje su Vėžiu. Šio ženklo atstovai moka bendrauti, jiems svarbu lankytis įvairiuose renginiuose, kviestis svečius į namus, atsiduoti visiškai. Kad santykiuose nekiltų problemų, labai svarbu žengti koja kojon su Vėžiu ir visada palaikyti jį.

II vieta: JAUTIS

Nors Jautis – šeimyniškas žmogus, tačiau tektų gerokai pasistengti, jei norėtumėte su juo sukurti šeimą. Sėkmę nulems ne meilė, o požiūrių panašumas. Jautis – atviras tipas. Jis mėgsta viską aptarinėti, tartis, gyventi plačiai. Ne visiems lengva priimti tokį gyvenimo būdą. Grįžęs po darbo Jautis būtinai norės pasidalyti visais dienos įvykiais, aptarti, sužinoti brangaus žmogaus nuomonę. Ar esate pasirengę viską išklausyti? Ar norite dalyvauti Jaučio gyvenime? Jeigu taip, tada problemų nėra. Bet jei nebus visaverčio dvasinio kontakto, sąjunga iširs.

I vieta: SKORPIONAS

Tiesmukas, negailestingas – toks yra Skorpionas. Niekada jo neįtikinsite, kad tarp juodos ir baltos yra pilkų atspalvių. Tai griežtų taisyklių, moralės, tvirtų įsitikinimų žmogus. Jam nereikia argumentų, faktų, įrodinėjimų. Jo viduje tarsi yra sava vertybių skalė, kuria jis vadovaujasi. Jeigu su juo nesutinkate, vadinasi, nesate „savas“ žmogus. Reikia pridurti, kad Skorpionas – labai padorus asmuo, niekada nešantažuos ir nebus aferistas. Jis visada sako tai, ką galvoja. Visada ir visur! Būtent dėl to jį pamilsta draugai ir priešingos lyties atstovai, tačiau Skorpiono pasitikėjimui pelnyti dažnai prireikia ne vienerių metų. O prarasti jo pasitikėjimą galima per vieną minutę jam netinkamu poelgiu. Geriausias būdas santykiuose su Skorpionu – tai nuo pat pradžių būti savimi. Tada iškart bus aišku, kad jūs negalite būti pora arba kad užsimezgė rimtas ryšys visam laikui.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA