REKLAMA

Savaitės horoskopas (birželio 17 –23 d.)

REKLAMA

Savaitė iki vasaros saulėgrįžos bus nerami, kupina neplanuotų rūpesčių ir darbų. Teks suktis kaip voverei rate, todėl padaugės konfliktų bendraujant su kitais žmonėmis. Būkite atidūs!

AVINAS

(03 21–04 20)

Nusimato neplanuotų išlaidų, todėl gali tekti labiau susiveržti diržus. Nors pinigų taupymas tikrai nėra didžiausia jūsų stiprybė, tačiau galite nustebti, kad atsisakius nebūtinų pirkinių ar kitų išlaidų nieko blogo nenutinka. Žvaigždės pataria nekelti sau pernelyg didelių reikalavimų – link tikslo judėkite mažais žingsneliais, ir nė nepastebėsite, kaip greitai pavyks įgyvendinti savo sumanymus. Nesigraužkite, jei ne viskas eisis pagal planą: anksčiau ar vėliau jūsų pastangos tikrai atsipirks.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Žvaigždės pataria būti atsargesniems bendraujant su kitais žmonėmis. Ne visi sutiktieji bus geranoriškai nusiteikę, todėl pasistenkite apie save atskleisti kiek įmanoma mažiau detalių. Nors būsite nusiteikę optimistiškai ir norėsite kuo daugiau bendrauti, tačiau prisiminkite, kad atsargumas gėdos nedaro, todėl naujus pažįstamus vertinkite itin atidžiai. Nesusiviliokite pernelyg gerai atrodančiais pasiūlymais – vėliau gali paaiškėti, kad tai tebuvo apgaulė.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų optimizmas bus tiesiog užkrečiantis. Nors visai neseniai teko išgyventi gana įtemptą laikotarpį, tačiau panašu, kad visos negandos liko užmaršty. Žvaigždės jums žada naujas malonias patirtis bei naudingas pažintis, todėl būkite atidūs, ir nepražiopsokite puikių galimybių. Darbinėje veikloje jokių permainų nenusimato, tačiau tuomet, jei planuojate keisti darbą, dabar tą daryti itin palanku.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jums bus sunku susigaudyti savo noruose, todėl būsite blaškomi į visas puses. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nepriimti svarbių sprendimų, ir pirmiausia išsiaiškinti, ko iš tiesų trokštate. Labai greitai gali tekti ryžtis itin dideliems pokyčiams, tačiau kol kas nereikėtų skubėti, ir nesielgti pernelyg spontaniškai. Kol kas geriausia tiesiog plaukti pasroviui ir įsigilinti į savo poreikius.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Raskite laiko poilsiui. Šiuo laikotarpiu tikrai negalėsite pasigirti pakankamai dideliu darbingumu, tad plėšytis taip pat neverta. Jei bent šiek tiek laiko skirsite poilsiui, į darbus galėsite grįžti su visiškai nauja jėga, taigi, galėsite tiesiog kalnus nuversti. Vis dėlto, jei kam nors prireiktų jūsų pagalbos, neatsisakykite padėti, nes už tai žvaigždės jums dosniai atlygins.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pirmiausia – šeima. Darbe įvairių rūpesčių bus tikrai nemažai, tačiau dabar žvaigždės pataria daugiau laiko skirti savo artimiesiems. Jei jau seniai leidote laiką drauge, dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti. Palanku planuoti išvykas, užsiimti tam tikra bendra veikla, pradėti kartu sportuoti, ir t.t. Stenkitės, kad darbiniai rūpesčiai neužgožtų jūsų asmeninio gyvenimo, ir jūsų artimieji nepasijustų apleisti. Pats laikas susirūpinti savo sveikata: jei susidursite bent su menkiausiais negalavimais, nedvejodami kreipkitės į gydytoją.

REKLAMA