REKLAMA

6 efektyvūs būdai pamiršti buvusįjį

REKLAMA

Išsiskyrėte su mylimuoju ir vis dar niekaip negalite atsikratyti minčių apie jį? Su tokia problema susiduria daug kas. Kuo anksčiau jums pavyks pamiršti ir paleisti buvusįjį, tuo greičiau galėsite pradėti gyventi visavertį ir laimingą gyvenimą. Kaip padėti sau?

I būdas. Technika „Na, ir kas?“

Apšilimui išbandykite puikią techniką, kuri vadinama „Na, ir kas?“. Kiekvieną kartą, kai jums atrodo, kad gyvenime atsirado neišsprendžiama problema, apibūdinkite ją garsiai, o po to paklauskite savęs: „Na, ir kas?“ Atsakykite į šį klausimą. Vėl paklauskite savęs: „Na, ir kas?“ Ir vėl atsakykite į šį klausimą. Užduokite sau šį klausimą tol, kol nebeliks jokių argumentų. Galima paprašyti, kad kitas žmogus, pavyzdžiui, draugė, vis klausinėtų to paties. Taip būtų dar efektyviau.

Pavyzdžiui:

– Jis manęs nebemyli.

REKLAMA

– Na ir kas?

– Aš noriu būti su juo.

– Na ir kas?

– Tai reiškia, kad nesu jam pakankamai gera.

– Na ir kas?

– Jis iškeitė mane į kitą

– Na ir kas?

– Man dėl to liūdna ir apmaudu.

– Na ir kas?

– Ogi nieko!

Jeigu nieko, tai ir problemos jokios nėra. Nervintis neverta.

II būdas. Įkvepiame laimę, iškvepiame neviltį.

Atsisėskite patogiai, tiesia nugara. Užmerkite akis ir klausykitės savo kvėpavimo. Įsivaizduokite, kad su kiekvienu įkvėpimu įtraukiate į save visa, kas geriausia yra pasaulyje (sveikatą, laimę, meilę, pinigus, sėkmę), o iškvėpdami atsikratote visko, kas laiko jus vienoje vietoje, trukdo vystytis (baimių, nuoskaudų, savęs nevertinimo, nepasitikėjimo savo jėgomis). Įkvėpkite laimingą ateitį, kupiną puikių galimybių ir malonių siurprizų. Iškvėpkite praeitį, aptemdytą nemalonumų, nesėkmių ir klaidų. Stebėkite, kaip laiminga ateitis pasilieka jūsų viduje, tapdama dabartimi, o praeitis išeina ir išnyksta ore.

Suvokite, kad tarp ateities ir praeities, tarp įkvėpimo ir iškvėpimo yra dabartis, kurioje jūs dabar esate. Įdomus pratimas, tiesa?

III būdas. „Žarnos nutraukimas“

Iš tikrųjų liautis kentėti dėl prarasto mylimojo galima tik vienu būdu– pradėti mylėti save labiau už jį. Bet tą sugeba tik stiprios asmenybės. Jeigu jums vis dar nepavyksta nutraukti nematomo ryšio su juo, atlikite vieną efektyvų pratimą: įsivaizduokite, kad nuo jūsų krūtinės driekiasi nematoma (laistymo) žarna. Jūs ir pati ją jaučiate. Per šią žarną iš jūsų išbėga energija, mintys ir jėgos. Mintyse nupjaukite ją ir išmeskite. Jeigu po kurio laiko pajusite, kad „žarna“ vėl atsirado toje vietoje, kartokite pratimą. Kartokite tol, kol jūsų energinė ir mentalinė erdvė neišsivalys visiškai.

IV būdas. Idealus vyras

Galbūt dabar jums atrodo, kad būtent šis vaikinas yra viso jūsų gyvenimo meilė, bet patikėkite, po poros metų dėkosite likimui, kad išskyrė jus. Jūs tikrai sutiksite įdomesnį, pagarbos vertą ir geriau jums tinkantį žmogų. Kad šis teiginys yra teisingas, galite įsitikinti dabar pat.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA