REKLAMA

Savaitės horoskopas (birželio 24 –30 d.)

REKLAMA

Pirmoji savaitė po vasaros saulėgrįžos daugumai Zodiako ženklų bus ramesnė ir produktyvesnė už kitas. Namuose atsiras daugiau santarvės ir supratimo. Ypač daug džiaugsmo patirs tie, kurie bus spėję surasti savo Paparčio žiedą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitė tinkama dideliems darbams, tad nešvaistykite laiko smulkmenoms. Orientuokitės į visumą o ne smulkias detales. Labai svarbu planuoti savo veiksmus ir pasirinkti tinkamą strategiją. Beje, nepraleiskite progos pademonstruoti savo gebėjimus, ir, galbūt, vadovybė pagalvos apie jūsų paaukštinimą. Savaitės pabaigoje vertėtų pasirūpinti garderobo atnaujinimu, tai padės pasikelti nuotaiką visam savaitgaliui.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Savaitės pradžioje gali sugrįžti senos problemos, kurias, atrodė, kad jau išsprendėte. Susidursite su nesklandumais profesinėje veikloje. Tačiau nenusiminkite, kai kuriose situacijose Jus lydės sėkmė. Trečiadienis – bene sėkmingiausia savaitės diena. Savaitgalį praleiskite ramiai, su šeima.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Būsite dėmesio centre. Jei kurį laiką vengėte bendravimo, dabar norėsite kuo daugiau laiko praleisti tarp žmonių. Visa tai – tik į naudą: didelė tikimybė, kad užmegztos pažintys bus ilgalaikės. Puikiai seksis ir meilės srityje: jei dar nesate įsipareigoję, didelė tikimybė, kad savo antrąją pusę sutiksite būtent dabar. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria apriboti alkoholio vartojimą ir imtis žalingų įpročių atsikratymo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite nusiteikę kūrybingai, aplankys ne viena įdomi idėja. Reikėtų skirti daugiau dėmesio artimiausios ateities darbų planavimui, prioritetinių darbų išskyrimui, nes eikvojate per daug laiko ir energijos nereikšmingiems darbams. Pirmadienį geriau nepradėti nieko naujo. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalis labai tinkamas išvykoms su šeima ar draugais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jūsų mintys suksis vien tik apie poilsį ir atostogas, tačiau darbų, kuriuos teks atlikti, tikrai netrūks. Jei jausite, kad jus apleidžia jėgos, neatmeskite galimybės dalį darbų perleisti kitiems žmonėms. Nors esate pratę viską atlikti be kitų pagalbos, tačiau tai kartais neigiamai atsiliepia ne tik rezultatams, bet taip pat ir jūsų savijautai. Jei susidursite su tam tikrais sunkumais, nesidrovėkite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos: juk prireikus jiems pagelbėtumėte ir patys, tiesa?

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Santykiai šeimoje gali būti kiek įtempti, tačiau situacija tikrai pasikeis, jei savo šeimos nariams skirsite tikrai kokybiško dėmesio. Dabar palanku planuoti keliones ar poilsį gamtoje su šeima – tai padės dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį. Nors šiuo laikotarpiu darbų tikrai netrūks, tačiau nepamirškite, kad poilsis už darbą ne ką mažiau svarbus. Neignoruokite net ir menkų sveikatos sutrikimų – negydomos ligos vėliau gali tapti tikrai varginančiomis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jausite jėgų stygių, todėl žvaigždės pataria keisti savo gyvenimo būdą. Tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pradėti sportuoti, sveikiau maitintis bei atsikratyti žalingų įpročių. Šiuo laikotarpiu patartina daugiau laiko skirti kokybiškam poilsiui vienumoje, nes vakarėliai tik dar labiau jus išvargins. Jei planuojate keisti darbą ar gyvenamąją vietą, tą geriausia atidėti netolimai ateičiai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA