REKLAMA

Sustokite minutėlei, kad siela galėtų jus pasivyti!

REKLAMA

„Vienas didžiausių skubėjimo minusų yra tai, kad jis atima labai daug laiko“, – rašė Gilbertas Keithas Chestertonas.

Dar geriau skubėjimo pasekmes mūsų gyvenime paaiškina graži afrikiečių pasakėčia.

Sykį prieš daugelį metų vienas žmogus pasiryžo nukeliauti į pavojingiausia laukines Afrikos žemes. Kompaniją jam sudarė vietiniai vedliai. Visi jie buvo ginkluoti mačetėmis, kad galėtų prasiskinti kelią per nepraeinamas džiungles. Svarbiausia buvo bet kokia kaina judėti į priekį.

AfrikaJeigu jų kelyje pasitaikydavo upė, jie perplaukdavo ją kuo greičiau. Jeigu prieidavo kalvą, paspartindavo žingsnį, kad neprarastų nė minutės. Ir staiga vedliai netikėtai sustojo.

Žygis dar truko tik kelias valandas, todėl keliautojas nustebęs paklausė: „Kas privertė jus sustoti? Nejaugi jūs jau pavargote?“

REKLAMA

Vienas vedlių pažvelgė į jį ir atsakė: „Visai ne tai. Tiesiog mes judėjome per greitai, ir mūsų sielos atsiliko nuo mūsų. Dabar mums reikia truputį palaukti, kol jos mus pasivys“.

AfrikaKvietimas sujungti save į vieną

Kiekvienam vienu ar kitu gyvenimo momentu tenka patirti atskilimo nuo savęs jausmą. Tarytum žmogus, atsikėlęs iš lovos ir išėjęs į darbą, buvo kažkoks kitas nepažįstamasis. Tą patį jaučiame kiekvieną kartą, kai pasineriame į rutiną ir patenkame į aklavietę.

Todėl mums reikia padaryti taip, kad „mūsų siela“ vėl sugrįžtų pas mus. Kartais tam užtenka tik kruopščiai apsvarstyti susidariusią padėtį, bet neretai tenka padaryti kai ką daugiau. Kai prarandame savo gyvenimo kontrolę, mūsų širdį ir protą užvaldo liūdesio ir nerimo jausmas. Tada viskas tik komplikuojasi.

Yra ir gera naujiena: egzistuoja paprastas būdas išeiti iš tokios būsenos. Jis užims tik penkias minutes per dieną. Toliau paaiškinsime, ką reikia daryti.

Sustojimas

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA